Vekil Cevheri, Ruha Haber Ajansı’na konuk oldu

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Ruha Haber Ajansı’na (RHA) konuk oldu.

Vekil Cevheri, Ruha Haber Ajansı’na konuk oldu
Vekil Cevheri, Ruha Haber Ajansı’na konuk oldu Editör
Bu içerik 772 kez okundu.

RHAAJANS Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Dodanlı’nın sorularını yanıtlayan Cevheri, 24 Haziran’da yapılacak seçim çalışmalarına yönelik açıklamalarda bulundu. Birçok konuya değinen Cevheri, Tugay’ın yeri ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Cevheri, Ruha Haber Ajansı’na yaptığı açıklamada,”Ak Parti ve Ak Kadrolar Türkiye’ye önemli hizmetlerde bulundu. Dokunulmayacak kimse kalmadı, Türkiye adeta çağ atladı. Bütün şer odakları Türkiye’ye karşı birleşmiş durumda. Allah’ın izniyle bütün planlarını alt üst edeceğiz. Yine yüksek oranda Şanlıurfa ve Türkiye’de en üst sayıda vekil çıkaracağız.  81 milyon insanımız var; ama bir cumhurbaşkanı, başkan seçilecek. Yalnız bir kişi seçilecek. Ak Parti, bir dava meselesidir. Siyaset bir meslek değildir, bir hizmet alanıdır.” dedi.

TUGAY YERİNİN TAŞINMASI

Uzun bir süredir taşınıp taşınmayacağı merak edilen Tugay ile önemli açıklamalarda bulunan Cevheri,”Şanlıurfa’nın hayalidir. Milli Savunma Bakanlığımızla gerekli görüşmeleri yaptık tüm yetkililerle. Tugayın taşınmasına yönelik bir irade gösterdiler. Yaklaşık 450 Mliyon liralık bir maliyet gerekiyor. Gerekli inşaatlar için. Eğer seçime girilmesiydi gerekli çalışmalar yapılacaktı. Mevcut tugayın yeri de park, botanik bahçe olarak değerlendirilmesi noktasında çalışmalar yapılacak. Askeriye ait bütün binaların yıkılıp yeşil alana dönüştürülmesine yönelik planlarımız bulunuyor.”diye konuştu.

Vekil Cevheri Ruha Haber Ajansı’na konuk oldu
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Beytüşşebap'ta dağ keçisi vuran şahsa ceza
Beytüşşebap'ta dağ keçisi vuran şahsa ceza
Salgın döneminde oto yıkamaya talep %85 arttı
Salgın döneminde oto yıkamaya talep %85 arttı