UEFA’da 46 maç sonucu

UEFA’da 46 maç sonucu

UEFA Avrupa Ligi 2’nci öneleme turunun ilk ayağı, 46 karşılaşmayla sona erdi.

 UEFA’da 46 maç sonucu
Bu içerik 124 kez okundu.

2’nci öneleme turu rövanş mücadeleleri, 31 Temmuz ve 1-2 Ağustos tarihlerinde oynanacak.

 

Karşılaşmaların sonuçları şöyle:

 

Ufa (Rusya)-Domzale (Slovenya): 0-0

 

Ventspils (Letonya)-Bordeaux (Fransa): 0-1

 

Spartaks Jurmala (Letonya)-La Fiorita (San Marino): 6-0

 

Viitorul (Romanya)-Vitesse (Hollanda): 2-2

 

Tobol (Kazakistan)-Pyunik (Ermenistan): 2-1

 

Kairat (Kazakistan)-AZ Alkmaar (Hollanda): 2-0

 

Rudar Velenje (Slovenya)-FCSB (Romanya): 0-2

 

Torpedo Kutaisi (Gürcistan)-Víkingur (Faroe Adaları): 3-0

 

Chikhura (Gürcistan)-Maribor (Slovenya): 0-0

 

Hapoel Haifa (İsrail)-Hafnarfjördur (İzlanda): 1-1

 

Balzan (Malta)-Slovan Bratislava (Slovakya): 2-1

 

Dudelange (Lüksemburg)-Drita (Kosova): 2-1

 

Leipzig (Almanya)-Hacken (İsveç): 4-0

 

APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi)-Flora Tallinn (Estonya): 5-0

 

Zrinjski (Bosna Hersek)-Valletta (Malta): 1-1

 

Djurgarden (İsveç)-Mariupol (Ukrayna): 1-1

 

Honved (Macaristan)-Progres Niederkorn (Lüksemburg): 1-0

 

CSKA Sofya (Bulgaristan)-Admira (Avusturya): 3-0

 

Maccabi Tel-Aviv (İsrail)-Radnicki (Sırbistan): 2-0

 

Zalgiris (Litvanya)-Vaduz (Lihtenştayn): 1-0

 

Molde (Norveç)-Laçi (Arnavutluk): 3-0

 

Jagiellonia (Polonya)-Rio Ave (Portekiz): 1-0

 

Shakhtyor (Belarus)-Lech Poznan (Polonya): 1-1

 

Dinamo Brest (Belarus)-Atromitos (Yunanistan): 4-3

 

LASK (Avusturya)-Lilleström (Norveç): 4-0

 

Nordsjaelland (Danimarka)-AIK (İsveç): 1-0

 

Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Crusaders (Kuzey İrlanda): 5-1

 

Sutjeska (Karadağ)-Alashkert (Ermenistan): 0-1

 

Santa Coloma (Andorra)-Valur (İzlanda): 1-0

 

The New Saints (Galler)-Lincoln Red Imps (Cebelitarık): 2-1

 

Hajduk Split (Hırvatistan)-Slavia Sofya (Bulgaristan): 1-0

 

Genk (Belçika)-Fola (Lüksemburg): 5-0

 

B36 Torshavn (Faroe Adaları)-Beşiktaş: 0-2

 

Gornik (Polonya)-Trencin (Slovakya): 0-1

 

St. Gallen (İsviçre)-Sarpsborg (Norveç): 2-1

 

Zeljeznicar (Bosna Hersek)-Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi): 1-2

 

Partizan (Sırbistan)-Trakai (Litvanya): 1-0

 

Atalanta (İtalya)-Saraybosna (Bosna Hersek): 2-2

 

Hibernian (İskoçya)-Asteras (Yunanistan): 3-2

 

Osijek (Hırvatistan)-Glasgow Rangers (İskoçya): 0-1

 

Spartak Subotica (Sırbistan)-Sparta Prag (Çekya): 2-0

 

Dundalk (İrlanda)-AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-0

 

Aberdeen (İskoçya)-Burnley (İngiltere): 1-1

 

Dunajska Streda (Slovakya)-Dinamo Minsk (Belarus): 1-3

 

Stjarnan (İzlanda)-Kopenhag (Danimarka): 0-2

 

Sevilla (İspanya)-Ujpest (Macaristan): 4-0

(K24)

UEFA’da 46 maç sonucu
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Türk Telekom evinde Beşiktaş’ı devirdi: 74-66
Türk Telekom evinde Beşiktaş’ı devirdi: 74-66
Başakşehir, 3 puanı 1 golle aldı
Başakşehir, 3 puanı 1 golle aldı