Avrupa’da gol yağmuru

Avrupa’da gol yağmuru

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki ikinci önemli turnuvasında, 3’üncü ön eleme turuna yükselen 44 takım belli oldu.

Avrupa’da gol yağmuru
Bu içerik 146 kez okundu.

Rövanş maçlarının ardından bir üst tura yükselen takımlar şunlar:

Alashkert, Molde, AEK Larnaka, Trencin, Dinamo Minsk, APOEL, Hajduk Split, Partizan, Zrinjski, Leipzig, LASK Linz, CSKA Sofya, Nordsjaelland, Apollon, The New Saints, Mariupol, Progres Niedercorn, Spartak Subotica, Zalgiris, Dinamo Brest, Slovan Bratislava, Hibernian, Beşiktaş, Kopenhag, Torpedo Kutaisi, Vitesse, Maribor, Atalanta, Ufa, FCSB, Kairat, Bordeaux, Dudelange, Spartaks Jurmala, Rangers, Sarpsborg, Maccabi Tel-Aviv, Olimpija Ljubljana, Jagiellonia, Sevilla, Burnley, Lech Poznan, Hapoel Haifa ve Valur.

UEFA Avrupa Ligi 2’nci öne eleme turunda oynanan 44 maçta alınan sonuçlar şöyle:

 

Burnley (İngiltere)-Aberdeen (İskoçya): 1-1, 3-1

 

Lech Poznan (Polonya)-Shakhtyor (Belarus): 1-1, 3-1

 

Domzale (Slovenya)-Ufa (Rusya): 0-0, 1-1

 

Bordeaux (Fransa)-Ventspils (Letonya): 1-0, 2-1

 

La Fiorita (San Marino)-Spartaks Jurmala (Letonya): 0-6, 0-3

 

Vitesse (Hollanda)-Viitorul (Romanya): 2-2, 3-1

 

AZ Alkmaar (Hollanda)-Kairat (Kazakistan): 0-2, 2-1

 

FCSB (Romanya)-Rudar Velenje (Slovenya): 2-0, 4-0

 

Vikingur (Faroe Adaları)-Torpedo Kutaisi (Gürcistan): 0-3, 0-4

 

Maribor (Slovenya)-Chikhura (Gürcistan): 0-0, 2-0

 

Slovan Bratislava (Slovakya)-Balzan (Malta): 1-2, 3-1

 

Drita (Kosova)-Dudelange (Lüksemburg): 1-2, 1-1

 

Hacken (İsveç)-Leipzig (Almanya): 0-4, 1-1

 

Flora Tallinn (Estonya)-APOEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-5, 2-0

 

Valletta (Malta)-Zrinjski (Bosna Hersek): 1-1, 1-2

 

Mariupol (Ukrayna)-Djurgarden (İsveç): 1-1, 2-1

 

Progres Niedercorn (Lüksemburg)-Honved (Macaristan): 0-1, 2-0

 

Admira (Avusturya)-CSKA Sofya (Bulgaristan): 0-3, 1-3

 

Radnicki (Sırbistan)-Maccabi Tel-Aviv (İsrail): 0-2, 2-2

 

Vaduz (Lihtenştayn)-Zalgiris (Litvanya): 0-1, 1-1

 

Laçi (Arnavutluk)-Molde (Norveç): 0-3, 0-2

 

Rio Ave (Portekiz)-Jagiellonia (Polonya): 0-1, 4-4

 

Atromitos (Yunanistan)-Dinamo Brest (Belarus): 3-4, 1-1

 

Lilleström (Norveç)-LASK (Avusturya): 0-4, 1-2

 

AIK (İsveç)-Nordsjaelland (Danimarka): 0-1, 0-1

 

Crusaders (Kuzey İrlanda)-Olimpija Ljubljana (Slovenya): 1-5, 1-1

 

Alashkert (Ermenistan)-Sutjeska (Karadağ): 1-0, 0-0

 

Lincoln Red Imps (Cebelitarık)-The New Saints (Galler): 1-2, 1-1

 

Slavia Sofya (Bulgaristan)-Hajduk Split (Hırvatistan): 0-1, 2-3

 

Beşiktaş-B36 Torshavn (Faroe Adaları): 2-0, 6-0

 

Trencin (Slovakya)-Gornik (Polonya): 1-0, 4-1

 

Sarpsborg (Norveç)-St. Gallen (İsviçre): 1-2, 1-0

 

Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi)-Zeljeznicar (Bosna Hersek): 2-1, 3-1

 

Trakai (Litvanya)-Partizan (Sırbistan): 0-1, 1-1

 

Saraybosna (Bosna Hersek)-Atalanta (İtalya): 2-2, 0-8

 

Asteras (Yunanistan)-Hibernian (İskoçya): 2-3, 1-1

 

Rangers (İskoçya)-Osijek (Hırvatistan): 1-0, 1-1

 

Sparta Prag (Çekya)-Spartak Subotica (Sırbistan): 0-2, 2-1

 

AEK Larnaka (Kıbrıs)-Dundalk (İrlanda): 0-0, 4-0

 

Dinamo Minsk (Belarus)-Dunajska Streda (Slovakya): 3-1, 4-1

 

Kopenhag (Danimarka)-Stjarnan (İzlanda): 2-0, 5-0

 

Ujpest (Macaristan)-Sevilla (İspanya): 0-4, 1-3

 

Valur (İzlanda)-Santa Coloma (Andorra): 0-1, 3-0

 

Hafnarfjördur (İzlanda)-Hapoel Haifa (İsrail): 1-1, 0-1

 

(K24)

Avrupa’da gol yağmuru
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bilici'nin Katılımıyla, Şehit Çiçek Ve Arkadaşları  İçin Mevlit Okutuldu
Bilici'nin Katılımıyla, Şehit Çiçek Ve Arkadaşları İçin Mevlit Okutuldu
Vali Erin, Okullarıtemizlik Konusunda Uyardı
Vali Erin, Okullarıtemizlik Konusunda Uyardı