MTDF’den Tayini çıkan Müdüre teşekkür plaketi

MTDF’den Tayini çıkan Müdüre teşekkür plaketi

Şanlıurfa’ya Tayin Edilen Kızıltepe tapu Müdürü Saruhan’a MTDF’den Plaket.

MTDF’den Tayini çıkan Müdüre teşekkür plaketi
Bu içerik 659 kez okundu.

Mardin Haberleri-RuhaNews.com:Şanlıurfa’ya Tayin Edilen Kızıltepe tapu Müdürü Saruhan’a MTDF’den Plaket

Mardin toplumsal dayanışma federasyonu MTDF. Uzun süre Kızıltepe tapu müdürlüğü yapan ve tayini Şanlıurfa’ya Çıkan Dr. Haluk Saruhan’a teşekkür plaketi verdi.

Yaklaşık 15 yıl Kızıltepe tapu müdürlüğünde görev yapan Dr. Haluk Saruhan, yeni görev yeri Şanlıurfa’ya gitmeden önce Kızıltepe Hububat ticaret merkezi ve Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu genel

Başkanı Mehmet Şerif Öter’i ziyaret edip, vedalaştı.

Başkan Öter  “ Dr. Haluk Saruhan Kızıltepe’nin bir evladı, değeri olarak uzun yıllardır Kızıltepe Tapu müdürlüğünde memurluk ve Müdürlük yaptı.  Üç yüz bin nüfusu ve geniş coğrafya alanıyla 44 ilden büyük Mega ilçemiz Kızıltepe de  Tapu müdürlüğü görevi yapmak kolay bir iş değil. Hele hele güler yüzle İnsanları mutlu ederek görev ifa etmek ayrı bir insani meziyet gerektirir. Dr. Haluk Saruhan bunu başardı. Yeni görev yeri olan Şanlıurfa’ya gitmeden önce bize veda ziyaretinde bulundu. Bizde Mardin’in en büyük sivil toplum oluşumu  MTDF. olarak güler yüzlü hizmetleri için teşekkür plaketi takdim ederek, yeni görev yerinde başarılar diledik. 

Öter geçmişte olduğu gibi bundan sonrada İnsanlarımıza hizmet etmekle mükellef olan tüm kurumlarımızı toplumsal ve sosyal sorumluluk bilinciyle yakından takip etmeye devam edeceğiz. Görevini layıkıyla yerine getiren idarecilerimizi takdir edip, saygı, sevgi göstereceğiz ve sahip çıkacağız.  İnsanlarımıza karşı olumsuz davranışta bulunan veya görevini yapmayan, yapamayan kim olursa, hangi makam ve konumda olursa, olsun Demokratik sistemin Sivil topluma verdiği yetki ile  hukuk çerçevesinde gereğini yapmaya devam edeceğiz. “Dedi.

 

 

MTDF’den Tayini çıkan Müdüre teşekkür plaketi
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Katalan derbisi Barça’nın
Katalan derbisi Barça’nın
Mikaîl Aslan’dan yeni albüm: Axpîn
Mikaîl Aslan’dan yeni albüm: Axpîn