”Bir Antrenörün Duruşu Olmalı” Dedi… Ve İstifa Etti

BAL ligi takımlarından 11 Nisanspor’u çalıştıran başarılı Teknik Direktör Murat Bakırcılar, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada görevinden istifa ettiğini açıkladı.

”Bir Antrenörün Duruşu Olmalı” Dedi… Ve İstifa Etti
”Bir Antrenörün Duruşu Olmalı” Dedi… Ve İstifa Etti Editör
Bu içerik 763 kez okundu.

Başarılı Teknik Direktör Murat Bakırcılar, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada:”Bir takımda Yöneticinin görevi ayrı, hocanın görevi ayrıdır. Eğer Yönetici hocanın işine karışıyorsa, o takımdan başarı bekleme. Her hocanın bir duruşu olmalıdır.”

”AYRILMA SEBEBİM FİKİR AYRILIĞI”
Bakırcılar, “Yaklaşık 1 aydır çalıştırdığım ve Urfa’nın öz evlatlarını bir çatı altında toplayarak 11 Nisanspor’dan ayrılmış bulunmakta olduğunu duyurdu.Kendi sosyal medya üzerinden yayınladığı işte o açıklama, “Sezon başı anlaşmış olduğum 11 Nisanspor Kulübünden ayrılmış bulunmaktayım. Öncelikle beni bu göreve getiren Başkan Mehmet Kolbudak ve yönetimine teşekkür ederim.Ayrılma sebebim sadece fikir ayrılığı sezon başı belli bir bütçe ve Urfalılardan oluşacak bir takımdı yavaş yavaş bu fikirden vazgeçilmesi zaten benim çalışmama neden budur.”

”URFALININ TERAZİSİ URFALIYI YİNE HAFİF TARTTI!!

Bakırcılar,”Urfalıyı güvenilmedi sabır edilmedi.Ayrıca bir antrenörün duruşu olmalı tüm yetkiler teknik sorumluya verilmişken 1 aydır takımla çalışılırken bir iki antrenman izleyip hocayla paylaşma ihtiyacı duymadan bu 6 futbolcuları gönderin, daha iyilerini getireceğiz kime göre iyi, kime göre kötü, eğer yöneticiler karar veriyorsa hocanın orda olmaz.

”BİR ANTRENÖRÜN DURUŞU OLMALI”

Bakırcılar,”Ama bir antrenörün duruşu olmalı ben bunları kabul etseydim sıkıntı yok işime bakardım ama benim karakterim kaldırmaz, benim amacım şöhret para değil amacım bu memleketin çocukların a katkı sağlamaktı. Olmadı yani bu memlekette bu kadar takım olmasına rağmen BAL liginde kümede kalacak bir takımı Urfalılardan oluşturamıyorsak yazık bizlere bu benim doğrularımdır beni bağlar tabi ki kulübün sahibi de kendince haklıdır çünkü parayı veren o” saygılarımla.İfadelerine yer verdi.

”Bir Antrenörün Duruşu Olmalı” Dedi… Ve İstifa Etti
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son 1 ayda 11 kişi sahte içkiden öldü
Son 1 ayda 11 kişi sahte içkiden öldü
Karısı tarafından terk edilen koca, kendine bakın ne yaptı?
Karısı tarafından terk edilen koca, kendine bakın ne yaptı?