Pes Doğrusu ! Şehrin Ekmeğini Yiyor Urfaspor’a Sahip Çıkmıyor, Fethiyespor’a Tam Destek Veriyor

(Ruha Haber Ajansı/RHA) – Kentin en büyük Oteli olma özelliğini elinde bulunduran Nevali Otel Şanlıurfalıların verdiği paralarla kasasını doldururken, kentin takımına en zor zamanda bile bir lira yardım etmedi.

Pes Doğrusu ! Şehrin Ekmeğini Yiyor Urfaspor’a Sahip Çıkmıyor, Fethiyespor’a Tam Destek Veriyor
Pes Doğrusu ! Şehrin Ekmeğini Yiyor Urfaspor’a Sahip Çıkmıyor, Fethiyespor’a Tam Destek Veriyor Editör
Bu içerik 756 kez okundu.

Şanlıurfa’da   bakanlıkların, valilik ve bazı belediyelerin toplantı ve seminerlerde tercih ettiği ve en çok iktidar partisi Ak Parti tarafından düzenlenen organizasyonlara ev sahipliği yapan Nevali Otel.Şanlıurfa’nın kaymağını yiyor amma Şanlıurfa’nın profesyonel takımı Şanlıurfaspor şu sıralar maddi imkansızlıklarla boğuşurken bir tek kurud bile dedtde vermemesi sporseverler tarafından tepki ile karşılandı. Şanlıurfaspor’un transfer yapabilmesi ve transfer tahtasının açılabilmesi için yaklaşık 4 milyon  lira gerekiyordu. Kentin ekonomisini elinde bulunduran ve Şanlıurfa’nın diğer bir ifadeyle kaymağını yiyen Nevali Otel bu durumda oralı bile olmadı. Ufakta olsa Şanlıurfaspor’a destek olmayan Nevali Otel’e  vatandaşlar da tepki gösterdi.

ŞEHRİN KAYMAĞINI YEMEKLE OLMUYOR BU İŞLER…

Değişik kentlerde büyük Oteller şehrin takımlarına destek olup reklamlarını yaparken Nevali Otel, “banane Şanlıurfaspor’dan, ben müşterime bakarım” mantığıyla oralı bile olmuyor. Ancak kent ekonomisine bakıldığında en büyük pastayı Nevali Otel’in yediği de dikkatlerden yılda milyonlarca lira kazanan Nevali Otel”in neden Şanlıurfaspor’a küçükte olsa bir destekte bulunmadığı ise merak konusu .

URFASPOR’A YOK FETHİYESPOR’A VAR

Pazar günü ligin ilk haftasında Şanlıurfaspor ile karşılaşacak olan Fethiyespor’un tüm konaklama ve ağırlama giderlerini karşılayan Nevali Otel Şanlıurfaspor’a bir kuruş vermezken yine Fethiyespor’a konaklama ve ağırlama giderlerine sponsor olması ise kentte şok etkisi yarattı.

Pes Doğrusu ! Şehrin Ekmeğini Yiyor Urfaspor’a Sahip Çıkmıyor Fethiyespor’a Tam Destek Veriyor
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hasankeyf’te yangın
Hasankeyf’te yangın
Almanya'dan İran'a çağrı
Almanya'dan İran'a çağrı