Urfa’da ‘Sahte Polis’Operasyonu:2 Tutuklama

Kendilerini polis olarak tanıtan ve vatandaşların Ballarını gasp eden şahıslar Şanlıurfa polisi tarafından yapılan operasyonla yakayı ele verdi.Şüpheliler çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Urfa’da ‘Sahte Polis’Operasyonu:2 Tutuklama
Urfa’da ‘Sahte Polis’Operasyonu:2 Tutuklama Ruha News Editör
Bu içerik 258 kez okundu.

Şanlıurfa’dan gelerek kendisini ‘polis’ olarak tanıtan şahıs, kandırdığı vatandaştan 135 Tenek (3,5 Ton)Balı gasp ederken, polis ekiplerinnin operasyonuyla gasp edilen ballarla birlikte yakalandı.Şüpheli şahıslar Gasp Büro ekiplerince gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada:”15.08.2018 Günü Saat:01.30 sıralarında Batıkent mah. Akabe yokuşu üzerinde Meydana gelen ve içerisinde yaklaşık 135 Teneke (3,5 ton) Bal bulunan kamyonetin faili meçhul şahıslarca çalınıp içinde bulunan yaklaşık 135 teneke (3,5 ton) Balın Gasp edilmesi olayı ile ilgili;

(Video 1)

Cinayet-Gasp Büro Amirliği ekiplerince yapılan çalışmalar sonucunda, olayı gerçekleştiren şahısların R.E. ve İ.Y. İsimli şahıslar olduğu tespit edilmiştir.

Şüpheli şahıslar yapılan operasyon sonucunda gasp edilen Ballarla birlikte yakalanmış, ve çıkarılmış oldukları Adli Mercilerce Nitelikli Yağma suçundan tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.”ifadelerine yer verildi.

(Video 2)

Şanlıurfa’da ‘Sahte Polis’Operasyonu:2 Tutuklama
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Evlerin üzerine kaya düştü: 3 kişi yaralandı
Evlerin üzerine kaya düştü: 3 kişi yaralandı
Beyazgül, Katı Atık Bertaraf İstasyonunu Yerinde İnceledi
Beyazgül, Katı Atık Bertaraf İstasyonunu Yerinde İnceledi