Şanlıurfa'da Üniversiteye Hazırlık Lisesi Açıldı

Lise öğrencilerinin bu dönem yaşadıkları sıkıntıları analiz ederek ihtiyacı olan üniversiteye hazırlık lisesi olarak Şanlıurfa’da kuruldu.

Şanlıurfa'da Üniversiteye Hazırlık Lisesi Açıldı
Şanlıurfa'da Üniversiteye Hazırlık Lisesi Açıldı
Bu içerik 440 kez okundu.

Lise öğrencilerinin bu dönem yaşadıkları sıkıntıları analiz ederek ihtiyacı olan üniversiteye hazırlık lisesi olarak Şanlıurfa’da kuruldu. Öğrencinin öğretmenini sevdiği- saydığı, samimiyetin olduğu, özde, sade, disiplinli, mütevazi ve ölçülü, takip edebileceği sayıda öğrenciyle, sınırlı sayıda kontenjanıyla, eğitimin doğasını bozmadan, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre şekillenmiş, ek eğitime ihtiyaç duymayacağı bir okuldur. Bu yüzdendir ki Kolej Modüler lüks değil bir ihtiyaçtır. Özel okul konseptiyle üniversiteye hazırlığın geniş zamana yayılarak öğretilenin kalıcılığını sağlamak amacıyla öğrenciye öğrenme sorumluluğunu veren, hocalar ve rehberlik hizmetiyle öğrencilerin bireysel farklılıklarını dikkate alarak hizmet vermektedir.

YAPABİLECEĞİMİZ KADAR SÖZ VERİRİZ

SÖZ VERDİĞİMİZDEN FAZLASINI YAPARIZ.

Her hafta tarama veya denemenin olduğu, her gün bütün derslerden soru çözümü yapabileceği, ders hocaları tarafından yapılan rehberliği, bütün sınıflara aynı hocaların ders vereceği, öğretmenin öğrenciyi tanıyabileceği, iletişimin aktif olduğu, her ders saatinden birer saat fazla ders konularak öğrencinin ödevlerini, eksik konularının kontrolünün yapıldığı, sürekli kontrol altında olacağı, temiz, hijyenik ve kendini özel hissedebileceği bir okuldur.

Amacı üniversiteye öğrenci hazırlamak olan eğitim kurumumuz ticari amaçlı veya büyümek amaçlı açılmış bir özel okul değil, eğitim yuvasıdır. Mütevazi, ölçülü ve güçlü bir eğitim-öğretim misyonuna sahip ,16 yıllık tecrübeyle, donanımlı ve güçlü kadrosuyla, her öğrenciye eşit davranarak ve öğrenciyi tanıyarak, sade-etkin-sonuç ve başarı odaklı, disiplinli, ek eğitime ihtiyacının olmadığı, eğitimde ezber bozan sistemiyle öğrencilere sınav maratonunda yüksek bir oranda başarı sağlayacaktır.

Ülkemizin bir gerçeği olan bir sınav sisteminin oluşu ve öğrencinin sınavla seçildiği bir ülkede yaşıyoruz. Bu yüzden rekabet ve yarış mücadelesi içerisinde öğrencilerin sade, etkin, sonuç odaklı, güçlü eğitim-öğretim kadrosuyla, ek eğitime ihtiyaç duymayacağı ve çalışabileceği bir koleje ihtiyacı var.

Hayatımız her zaman satranç turnuvası gibidir... Doğru hamleyi yapmak ve gerçeğin farkında olmak zorundasınız, aksi ise mağlubiyettir. Biz kolej modüler olarak gerçekçi, farkında olan ve farkında olması sağlayan, şeffaf, dürüst, doğru zamanda doğru hamleyi yapan sınava hazırlık öğrencilerinin ihtiyacı olan fiziki şartlara ve donanıma değil, eğitim-öğretim olarak donanıma sahiptir.

Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Son 1 ayda 11 kişi sahte içkiden öldü
Son 1 ayda 11 kişi sahte içkiden öldü
Karısı tarafından terk edilen koca, kendine bakın ne yaptı?
Karısı tarafından terk edilen koca, kendine bakın ne yaptı?