Meral Akşener, Devlet Bahçeli'nin tehditlerine meydan okudu: Megri megri ile gözyaşı dökenlere...

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)'nin liderliğini yapan Devlet Bahçeli'nin bugün sosyal medya hesabından İYİ Parti lideri Meral Akşener'i tehdit ederek şöyle dedi: "Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP’ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Demedi deme, büyük lafı dinle!" sözlerine Akşener'den çok sert cevap geldi.

Meral Akşener, Devlet Bahçeli'nin tehditlerine meydan okudu: Megri megri ile gözyaşı dökenlere...
Meral Akşener, Devlet Bahçeli'nin tehditlerine meydan okudu: Megri megri ile gözyaşı dökenlere... Editör
Bu içerik 322 kez okundu.

İYİ Parti lideri Meral Akşener "Bahsettiğiniz sonuçları merakla bekliyorum. Demirden korksak trene binmezdik." dedi ve açık adres verdi.

İYİ Genel Başkanı Meral Akşener, sosyal medya hesabından MHP lideri Devlet Bahçeli'nin kendisi hakkında söylediği sözlere cevap verdi.

AKŞENER AÇIK ADRES VERDİ

 

İşte Meral Akşener'in o açıklaması;

- "Türklüğü ayaklar altına alıp, megri megri ile gözyaşı dökenlere paspas olurken hangi “büyüğünüzün” sözünü dinlediniz Sayın @dbdevletbahceli?

- McKinsey’e göğsünüzü siper ederken hangi büyüğünüzün emrindesiniz?
Bahsettiğiniz sonuçları merakla bekliyorum.

Demirden korksak trene binmezdik.

İYİ PARTİ:

Mustafa Kemal Mahallesi,

Cadde, No:9
Çankaya / Ankara"
BAHÇELİ NE DEMİŞTİ?

MHP lideri Devlet Bahçeli bugün twitter hesabından yaptığı açıklamada İYİ Parti ve CHP'yi Mckinsey üzerinden nifat ve şikak saçmakla suçlamıştı. Bahçeli'nin o açıklamaları;

"Mckinsey müdafaası bize düşmez, bu ayrı bir konudur. Konuşacak sözleri yok. Vicdan deseniz o hiç yok. Ne var, yalan, dolan, aldatma, saptırma, sahtekârlık var. Türkiye’yi küçültmek, küçümsemek, küçük göstermek var. Müzmin muhalefeti gördük de, müzmin müfterilere ilk kez tanıklık ediyoruz. Amaç belli, yapılanı yıkmak, adımları kesmek, ilerlemeyi durdurmak.

CHP ile İP aynı mahzende, aynı zehre kaşık sallıyorlar. Mckinsey üzerinden nifak ve şikak saçıyorlar. Ağız birliği halinde; Duyun-u Umumiye, yeni IMF modeli, yeni kozmik oda vakası, kayyum, kapitülasyonların hortlatılması yorumlarını kurşun gibi yağdırıyorlar. Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP’ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Demedi deme, büyük lafı dinle!" 

 

https://haber.zer.news/2018/10/meral-aksener-devlet-bahceli-nin-tehditleri-cevap.html

 

Meral Akşener Devlet Bahçeli'nin tehditlerine meydan okudu: Megri megri ile gözyaşı dökenlere...
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
30 yıldır tarla kiralayarak geçimini sağlıyor
30 yıldır tarla kiralayarak geçimini sağlıyor
Devrilen otomobilden sağ salim çıktı
Devrilen otomobilden sağ salim çıktı