Bayık İhtiyaç Sahibi Öğrencileri Sevindirdi

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık'ın eşi Fatma Bayık yardıma muhtaç öğrencilere mevsimlik giysi ve kırtasiye desteğinde bulundu.

Bayık İhtiyaç Sahibi Öğrencileri Sevindirdi
Bayık İhtiyaç Sahibi Öğrencileri Sevindirdi Editör
Bu içerik 204 kez okundu.

Hilvan Belediye Başkanının eşi Fatma Bayık , İstanbul Kabataş Lisesi Mezunları Gönüllüleri, (ŞABED) Aile Bütünlüğü Koruma Eğitim Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Emine Çakmak, Hilvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turgut işbirliği ile Hilvan Sucuhan Şehit İsmail Alıcı İlkokul ve Ortaokulu ile  Uzuncuk İlkokulunda yardıma muhtaç öğrencilere mevsimlik giysi ve kırtasiye yardımında bulundu.

2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılı projeleri kapsamında okullara yönelik desteklerinin devam ettiğini söyleyen Fatma Bayık" Bugün Sucuhan Şehit İsmail Alıcı İlkokul ve Ortaokulu ile Uzuncuk İlkokulunda yardıma muhtaç öğrencilere mevsimlik giysi ve kırtasiye yardımında bulunduk. Okullara yönelik yaptığımız destek ziyaretleri kapsamında okul idarecileri ve öğretmenleri ile bir araya gelip sorun ve taleplerini dinledik.Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin daha iyi ve daha estetik ortamlarda eğitim görebilmesi için desteklerimiz her zaman devam edecek diyerek desteklerinden dolayı İstanbul Kabataş Lisesi Mezunları Gönüllüleri, (ŞABED) Aile Bütünlüğü Koruma Eğitim  Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Emine Çakmak, Hilvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turgut'a teşekkürlerimi sunarım" açıklamasında bulundu.

Her yıl olduğu gibi bu yılda eğitim ve öğretime ciddi desteklerde bulunan Hilvan Belediyesine desteklerinden dolayı bütün eğitim camiası adına teşekkürlerimi sunuyorum diyen Hilvan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehdi Turgut "  Belediye Başkanımızın eşi Fatma Bayık ve İstanbul Kabataş Lisesi Mezunları Gönüllüleri ile birlikte yardımlaşma ve dayanışmanın sözde kalmaması için iki yüz yetmiş öğrenciye mevsimlik giysi ve kırtasiye yardımında bulunduk . Katkılarından dolayı herkese çok teşekkür ediyorum ifadelerine yer verdi.

Bayık İhtiyaç Sahibi Öğrencileri Sevindirdi
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Tarlalarda hasat geç, endişe erken başladı
Tarlalarda hasat geç, endişe erken başladı
Savur’da 3 bin 400 dönüm ekili arazi kül oldu
Savur’da 3 bin 400 dönüm ekili arazi kül oldu