Şanlıurfaspor’da İhale Emin Yetim’de Kaldı

Şanlıurfaspor olağanüstü kongresi tek liste halinde yapıldı.Tek liste halinde gidilen seçimde mevcut başkan Emin Yetim tekrardan seçildi.

Şanlıurfaspor’da İhale Emin Yetim’de Kaldı
Şanlıurfaspor’da İhale Emin Yetim’de Kaldı Ruha News Editör
Bu içerik 318 kez okundu.

Şanlıurfaspor’un olağanüstü kongresi 29 Ekim Pazartesi günü Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda yapıldı.

Geçen hafta delege çoğunluğunun sağlanamamasından dolayı ertelenen Şanlıurfaspor olağanüstü kongresi buğun saat 10.00’da yapıldı. Mehmet Akif İnan Konferans Salonunda gerçekleşen kongrede bu kez çoğunluk aranmadı.

Kongrede mevcut başkan Emin Yetim’in tek liste halinde seçime girdi. Yönetim kurulu üyelerinde değişiklik yapması beklenen Yetim’in tekrardan başkanlığa seçildi.

Şanlıurfaspor Başkanı Emin Yetim kongrede yaptığı teşekkür konuşmasında şu görüşlere yer verdi: “Hepiniz aramıza hoşgeldiniz. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum. Biz 5. Haftada kongre kararı almamızın nedeni maddi sıkıntılardan dolayı dışarıdan gelen eleştirilerden dolayı, Urfaspor’un önünün açılmasını talep ediyorlardı, Biz de 5 haftada kongre kararı aldık, aldık ki listeler çıksın dışarıda söylenen kişilerin aday olmasını bekledik. Maddi sıkıntı bir an önce açmak için Urfaspor’un önünün açılmasını istedik. Ama tablo ortada tekrardan liste çıkmadı. Geçen Kongre’de de aynı şekilde oldu.

YETİM:”ADAY ÇIKAMAYINCA İHALE YİNE BİZDE KALDI”

Başjan Emin Yetim kongrede yaptığı açıklamada şunları kaydetti:”Biz elimizden geleni çok çok fazlasını yaptık yönetim kurulu arkadaşlar, Büyükşehir Belediye Başkanı, Haliliye ilçe başkanı, Eyyübiye ilçe başkanı, birtakım kuruluşların desteği ile transfer yasağını kaldırdık. Yeni transferler yaptık. Bu 8 oyuncuyla bu sıkıntıları ile beraber bonservisi ile aldık. Urfaspor da uzun vadeli sözleşme yaptık. Genç futbolculara daha çok önem verdik. Güzel bir kadro kurduk. Bundan dolayı emeği geçen arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 3-4 haftadır ekonomik sıkıntılar ve kongre kararı takıma yansıdı. Bu nedenle kötü sonuçlar aldık futbolcularımız da en son konuştuğumuzda yeni yönetim gelirse maddi destek ile Gelirler dedik ama maalesef öyle bir talipli çıkmadı. Geçmişte olduğu gibi bundan sonra da yönetime devam edeceğiz. Bu maddi sıkıntılara rağmen Elimizden geldiği kadar borcu düşürdük. Kongreye katılım gösteren tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.” Dedi.

 

(Ruha Haber Ajansı RHA)

Şanlıurfaspor’da İhale Emin Yetim’de Kaldı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİTİM FUARI YARIN AÇILIYOR
EĞİTİM FUARI YARIN AÇILIYOR
Batman'da bir erkek eşini rehin aldı
Batman'da bir erkek eşini rehin aldı