Viranşehir, Vizyonlu Aday Istiyor

31 Mart yerel seçimleri yaklaştıkça aday adayları hareketliliği de sürüyor. Viranşehir, en çok dikkat çeken ilçelerden birisi olurken, ilçeye vizyonlu, eğitimli ve ilkeli bir kişinin aday olması bekleniyor.

Viranşehir, Vizyonlu Aday Istiyor
Viranşehir, Vizyonlu Aday Istiyor Editör
Bu içerik 199 kez okundu.

Viranşehir halkı, yerel seçimler önce kendi adaylarını kendileri belirlemek istiyor. İlçeye birçok isim aday adayı olurken, Viranşehir halkı istediği kriterlerdeki birisinin aday gösterilmesini istiyor. İlçeye aday olacak kişinin öncelikle Viranşehir’de ikamet eden birisi olmasını isteyen ilçe halkı dışarıda oturan birisinin gelip aday olmasını istemiyor. Bu anlamda ilçede bazı isimler geçiyor.

İşte Viranşehir halkının adaylar hakkındaki görüşler;

Ahmet Yıldız, “Viranşehir, birçok ilden daha büyük ve dolayısıyla bulunması gereken konum, şuanki konum değil. Viranşehir’i geliştirecek ve daha da ileriye taşıyacak bir ismin aday gösterilmesi istiyoruz. Viranşehir’de ikamet eden birçok önemli isim var, sorunları yakından takip edebilecek birisinin adayımız olmasını istiyoruz” dedi.

Cemal Dağtekin: “Viranşehir’in yolları ve alt ile üstyapısı şuan çok kötü durumda, ilçemizin bu sorunları başta olmak üzere elektrik sorunumuzu da çözecek birisini istiyoruz. Bu sorunları giderebilecek potansiyele sahip birisinin, ilçeyi bilen ve burada oturan birisinin aday olmasını istiyoruz” dedi.

Mehmet Sunar, “Bir kişi göreve geldiği zaman önce projelerine bakmalıyız ve ilçemizi gerçek anlamda yönetebilecek bir kişinin olmasını istiyoruz. Viranşehir’in sorunları bilen ve kendisinin de bu sorunlara maruz kalan bir ismin aday olmasını istiyoruz. Burada oturmayan, sadece seçim zamanı gelip aday olan birisini istemiyoruz.” Diye konuştu.

İlçe halkı ilçeye gerçek anlamda hizmet getirecek, ilçeyi bir üst seviyeye taşıyacak, alt ve üstyapı sorunlarını çözecek bir kişinin aday olmasını bekliyor.

RHA AJANS

Viranşehir Vizyonlu Aday Istiyor
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaziçi Köprüsü’nde intihar iddiası
Boğaziçi Köprüsü’nde intihar iddiası
DEAŞ’tan Kaçan 2 Kadın Urfa Sınırında Yakalandı
DEAŞ’tan Kaçan 2 Kadın Urfa Sınırında Yakalandı