ÇEV-GÖN Başkanı Menduh Çakar , HDP’den Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı

Kızıltepe Çevre Gönüllüleri Derneği Başkanı Menduh Çakar, Kızıltepe HDP Belediye Başkan Aday Adayı olmak için bu gün Mardin HDP il binasına giderek başvuru yaptı.

ÇEV-GÖN Başkanı Menduh Çakar , HDP’den Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı
ÇEV-GÖN Başkanı Menduh Çakar , HDP’den Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı Editör
Bu içerik 382 kez okundu.

Çakar kısa bir açıklama yaparak basına ve kamuoyuna mesaj verdi:

İşte Çakar ın yaptığı açıklamayı aynen yayınlıyoruz:

 Uzun zamandan beridir halkımızın sosyal medyadan talepleri üzerine Kızıltepe Belediye Başkan Aday Adaylığımı koymuş bulunmaktayım. Kendi ideolojime yakın bulduğum için Halkların Demokratik Partisi’ni seçtim. Benim hedefim ilk önce Partimin HDP’nin oylarını artırmak için geliyorum.

İkinci hedefim şayet ben başkan olursam ilk icraatım belediye güvenlik kapılarını kaldıracağım, başkanlık odasının kapısını kaldıracağım, randevu sistemi kaldıracağım, herkes istediği zaman başkanla görüşebilir olacak..

 Özgürlük Meydanında bir başkanlık ofisi açacağım. Orada da oturup halkımla olacağım birlik beraberlik içinde güzel bir ekiple ihmal edilen göz ardı edilen yıllara bırakan kanayan öncelik taşıyan sorunların çözümü için hizmete Bismillah diyeceğiz rötuş hizmetler değil kalıcı hizmetlere hız vereceğiz.

Şayet ben başkan olmasam başka bir dost Partimde HDP den Başkan olursa ben bu raporumu kendisine sunup bu sorunların çözmesi için destek verip hizmete devam edeceğiz biz kendimizi yönetelim.

Başvuru yapan tüm dostlara başarılar diliyorum hepimiz birlik beraberlik içinde bu ilçede HDP’nin oylarını artırmak için çalışmalıyız kim başkan olursa da diğer dostların ona destek verip çalışmalıyız ben bu sözü veriyorum.

Onurlu Kızıltepe halkına gençlerine ve de özelikle Varoş mahallelerde yaşıyan dostlara mesajım bu ilçe hepimizin Kızıltepe Qosere SAHİP ÇIKALIM..

 

 

 

ÇEV-GÖN Başkanı Menduh Çakar HDP’den Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Boğaziçi Köprüsü’nde intihar iddiası
Boğaziçi Köprüsü’nde intihar iddiası
DEAŞ’tan Kaçan 2 Kadın Urfa Sınırında Yakalandı
DEAŞ’tan Kaçan 2 Kadın Urfa Sınırında Yakalandı