Hiçbir Adayın Garantisi Yok

Hiçbir Adayın Garantisi Yok

Ak Parti’nin 40 il ve ilçe için belediye başkan adaylarını yarın açıklayacak.

Hiçbir Adayın Garantisi Yok
Bu içerik 454 kez okundu.

Ak Parti’nin 40 il ve ilçe için belediye başkan adaylarını yarın açıklayacak. Açıklanacak iller arasında Şanlıurfa’nın da olduğu belirtilirken, 13 ilçe için belirlenen isimlerin sürpriz olabileceği iddia ediliyor. 

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak Zeynel Abidin Beyazgül’ün açıklanmasının ardından gözler ilçe belediye adaylarına çevrilmişti.  Son alınan bilgilerde AK Parti'nin 40 il ve ilçe için belediye başkan adayları cumartesi günü 13. 00'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacağı belirtildi. Yapılan anket, mülakat çalışmalarının ardından komisyon tarafından belirlenen isimler Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a iletilmişti. Dün ve bugün itibariyle belirlenen isimler aday adaylarına iletilerek ilçe adayları belirlendi.

BELLİ OLAN HİÇBİR ADAY YOK

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından yarın açıklanacak ilçe adayları arasında Şanlıurfa’nın da olduğu iddia edildi. İlçe aday adaylığı bakımından rekor seviye başvurunun olduğu Şanlıurfa’da belirlenen isimlerle ilgili olarak kamuoyunda birçok iddia olsa da ilçe adayları ile ilgili belirsizliğin sürdüğü ifade ediliyor.

HANGİ İLÇELERDE İTTİFAK YAPILACAK?

31 Mart seçimlerinde en çok merak edilen konulardan bir tanesi de Şanlıurfa’da AK Parti ile MHP arasında ittifak olup olmayacağı. Bu konuyla ilgili kamuoyunda konuşulan birçok iddia olsa da son kararı parti genel merkezleri verecek. Tüm sorulara cevap, AK Parti'nin 22 Aralık'ta açıklayacağı aday listesi ile verilmiş olacak.

Hiçbir Adayın Garantisi Yok
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK aday Mehmet Kuş’u binlerce kişi karşıladı
AK aday Mehmet Kuş’u binlerce kişi karşıladı
İstanbul’da kaza: 2 kişi yaşamını yitirdi
İstanbul’da kaza: 2 kişi yaşamını yitirdi