Mardin’de 6. Uluslararası Tarım, Hayvancılık Fuarı Hazırlıkları

11-14 Nisan tarihleri arasında Mardin’de yapılacak Magrotex 2019 6. Uluslararası Mardin Tarım Ekipmanları Gıda ve Hayvancılık Fuarı hazırlık çalışmalarına başlandı.

Mardin’de 6. Uluslararası Tarım, Hayvancılık Fuarı Hazırlıkları
Mardin’de 6. Uluslararası Tarım, Hayvancılık Fuarı Hazırlıkları Editör
Bu içerik 691 kez okundu.

Fuarın yapılacağı Ortadoğu’nun en Büyük Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezine ait  alanda incelemelerde Bulunan Zümrüt fuarcılık organizasyon müdürü Mehmet Ünal ve ekip arkadaşları burada  yaptığı konuşmada “ 6. Uluslar arası Tarım Gıda ve Hayvancılık fuarı       11-14 Nisan 2019 Tarihler arasında yapılacağı alanın  gerek ulaşım gerek diğer altyapı donanımları itibarıyla katılımcı ve ziyaretçiler açısında son derece rahat ve uygun bir yer olması için çaba sarf ettik. Fuarın amacına ulaşması ve her yönüyle beklentileri karşılayabilmesi için gerekli olan hiçbir hususu eksik bırakmamaya azami gayret sarf edeceğiz.

Ünal “Mardin Valimiz ve Büyükşehir Belediye başkan vekili Sayın Mustafa Yaman ile yakın zamanda görüşme yaptıktan sonra yapılacak Fuar ile ilgili detaylı açıklama yapacaklarını söyledi.

Fuar’ın kurulacağı alanın ait olduğu  Kızıltepe Hububat ticaret merkezi başkanı Mehmet Şerif Öter “ Tarım Merkezi olan Kızıltepe İlçemizde  yapılacak  Fuara  hiçbir maddi beklenti içerisinde olamadan Kızıltepe zahireciler Derneği olarak  her zaman en büyük amaçlarının Mardin ve  Bölge tarımına hizmet olduğunu, bu düşünceyle tüm üyelerimizin onay ve rızasıyla ipek  yoluna bitişik arsamızı  Zümrüt Fuarcılığa tahsis ettik.

Tarım, Gıda ve Hayvancılık sektöründe faaliyet yürüten tüm firmalarımızın ve işletmelerimizin katım sağlamaları bölge ve Ülke tarımına katma değer sağlayacağından herkesi sahip çıkmaya davet ediyoruz. “Dedi

 

 

 

Mardin’de 6. Uluslararası Tarım Hayvancılık Fuarı Hazırlıkları.
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mültecileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 11 kişi yaşamını yitirdi
Mültecileri taşıyan minibüs kaza yaptı: 11 kişi yaşamını yitirdi
AK PARTİ Sözcüsü Çelik: İmamoğlu'nu tebrik ederiz
AK PARTİ Sözcüsü Çelik: İmamoğlu'nu tebrik ederiz