Kirli pazarlıklar ortaya seriliyor! Asıl kumpas Ekinci’ye mi

Şanlıurfa son günlerde sosyal medyaya düşen ses kayıtları ile çınlıyor. Bu kayıtlara yenileri eklendi.

Kirli pazarlıklar ortaya seriliyor! Asıl kumpas Ekinci’ye mi
Kirli pazarlıklar ortaya seriliyor! Asıl kumpas Ekinci’ye mi Ruha News Editör
Bu içerik 378 kez okundu.

(Ruha Haber Ajansı -RHA) Şanlıurfa son günlerde sosyal medyaya düşen ses kayıtları ile çınlıyor. Bu kayıtlara yenileri eklendi.

Eyyübiye Belediye’nin mevcut belediye başkanı Mehmet Ekinci’nin aday olmaması ile birlikte patlak veren ses kayıtları rezaleti devam ediyor.

İddiaya göre hedefte Ekinci yer alıyor. Ekinci’ye düzenlenen kumpas olarak da yorumlanan ses kayıtlarına yenileri eklendi.

Kayıtlarda Eyyubiye Belediye Başkan Yardımcısı ve Eski Şanlıurfaspor Futbol Şube Sorumlusu Mehmet Giray Küçük ve bir bayan arasında konuşmalar akıllara durgunluk veren cinsten.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyaya servis edilen ses kayıtlarının ardından gözlerin çevrildiği Eyyubiye Belediyesi’nde yeni ses kayıtları ortaya çıktı.

Giray Küçük ve isminin Asli olduğu öğrenilen bir bayan arasında geçen konuşmalarda Belediye Başkan adaylığı sürecinde Eyyubiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’ye kumpas hazırlığı dedirten cinsten.

Konuşmalarda belediye başkan aday adaylarının belediye ile ilgili pazarlıkları ve Mehmet Ekinci ile  ilgili konuşmaları ve yapmak istedikleri akıllara Mehmet Ekinci’ye yönelik kumpas iddialarını artırdı.

Kayıtlarda seviyenin olmadığı ve açıkça hedef seçilmiş şekilde şahıslara yönelik sözlerin yer alması kumpas iddialarını güçlendiriyor.

Video oynatıcı

https://rhaajans.com/kirli-pazarliklar-ortaya-seriliyor-asil-kumpas-ekinciye-mi/

 

Kirli pazarlıklar ortaya seriliyor! Asıl kumpas Ekinci’ye mi
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EĞİTİM FUARI YARIN AÇILIYOR
EĞİTİM FUARI YARIN AÇILIYOR
Batman'da bir erkek eşini rehin aldı
Batman'da bir erkek eşini rehin aldı