Ak Aday Baydilli Ev Toplantılarında Hizmetlerini Anlatıyor

Seçim çalışmalarını sürdüren AK Parti Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli ev toplantılarına katılarak vatandaşlara hizmetlerini ve projelerini anlatıyor. Batıkent Mahallesindeki ev toplantısına İl Başkan Bahattin Yıldız ve Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Z. Abidin Beyazgül de katıldı

Ak Aday Baydilli Ev Toplantılarında Hizmetlerini Anlatıyor
Ak Aday Baydilli Ev Toplantılarında Hizmetlerini Anlatıyor Editör
Bu içerik 174 kez okundu.

31 Mart seçimleri için AK Parti’den Karaköprü Belediye Başkanlığı için yeniden aday gösterilen mevcut Başkan Metin Baydilli seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gündüz esnaf ve vatandaş ziyaretleri yapan Başkan Baydilli akşamları ise ev toplantılarında vatandaşlarla buluşarak 3,5 yılda yaptıkları hizmetleri ve yapacakları projeleri anlatıyor.

Önceki gece Batıkent Mahallesinde vatandaşlardan Müslüm Kuş’un düzenlediği ev toplantısına katılan Karaköprü Belediye Başkan Adayı ve Mevcut Başkan Metin Baydilli burada vatandaşlarla bir araya gelerek 31 Mart seçimlerinin önemini ve Karaköprü’de yapılan çalışmaları anlattı. Ev toplantısına AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, AK Parti İlçe Başkanı Ahmet Aksoy, İlçe Gençlik Kolları Başkanı, İlçe Kadın Kolları Başkanı ve teşkilat üyeleri de yer aldı. 

Ev toplantısında konuşan Başkan adayı ve mevcut Başkan Metin Baydilli, 3,5 yıldır Karaköprü’ ye hizmet ettiklerini ve bunun meyvesi olarak tekrar aday gösterildiklerini belirterek bundan sonra daha fazla çalışmaları gerektiğinin altını çizdi.

Başkan Baydilli, “Biz gerek merkezde gerekse 86 kırsal mahallemizde yaptığımız çalışmalar ve projelerle vatandaşımıza dokunduk ve hizmet etti. İlçemizde yaptığımız yollarımız, parklarımız, yaşam parkımız, bilim merkezimiz, okuma evlerimiz, müzemiz, çok amaçlı salonlarımız, semt sahalarımızla ilçemizin büyümesi ve gelişmesi için çalıştık. İnşallah 31 Mart’tan sonra da çalışmalarımızı artırarak sürdüreceğiz. Çünkü ilçemiz her yıl önemli bir nüfus artışıyla büyüyor, bizim buna ayak uydurmamız için çok çalışmamız gerektiğinin farkındayım” diye konuştu.

AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız da Karaköprü Belediye Başkan Adayı Metin Baydilli’nin 3,5 yılda yaptığı hizmetlerin daha fazlasını 31 Mart’ta tekrar seçildikten sonra da yapacağını kaydederek, “Bugüne kadar onlar hep konuştular AK Parti ise çalıştı, hizmet etti. Bundan sonra da onlar konuşmaya, şer odaklarıyla hareket etmeye devam etsin. Biz AK Parti belediyeleri olarak yine hizmete, çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ise 31 Mart’ta ciddi bir destekle göreve geldikten sonra tüm ilçe belediyeleri ile koordineli bir şekilde çalışacaklarını ve sadece hizmet odaklı olacaklarını dile getirdi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Beyazgül, “Metin Başkanımız bugüne kadar Karaköprü’de önemli hizmetlerde bulundu. Genel merkezimiz tarafından tekrar aday gösterildi, İnşallah 31 Mart’tan sonra Büyükşehir Belediyesi olarak Karaköprü Belediyesi ile koordineli şekilde çalışıp daha önemli hizmetleri ilçeye getireceğiz” diyerek vatandaşlardan destek istedi.

Ev toplantısında Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül ve Karaköprü Belediye Başkan Adayı Baydilli kadın kollarının ev toplantısına geçerek kadınlarla bir süre sohbet edip taleplerini dinledi.

 

Ak Aday Baydilli Ev Toplantılarında Hizmetlerini Anlatıyor
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Batman’da şiddet gören kadın yaşamını yitirdi
Batman’da şiddet gören kadın yaşamını yitirdi
Diyarbakır’da zincirleme trafik kazası: 1 yaralı
Diyarbakır’da zincirleme trafik kazası: 1 yaralı