Başkan Eyyüpoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutladı

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla yayınladığı mesajında başta çiftçi kadınlar olmak üzere tüm kadınların gününü kutladı. Eyyüpoğlu annemiz, kız kardeşimiz ve eşimiz olan kadınların hayatın her alanında etkisini gösterdiğini ve en değerli emanet olduğunu vurguladı.

Başkan Eyyüpoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutladı
Başkan Eyyüpoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutladı Editör
Bu içerik 758 kez okundu.

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, Türkiye’nin kalkınmasında başta çiftçi kadınlar olmak üzere tüm kadınların payına dikkat çekti. Eyyüpoğlu, ‘Türkiye’nin değerli evlatlarını yetiştirmekten tutunda hayatın her alanında kadınlar hayatın en değerli ortağıdır. Bu düşüncelerle tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum.’ dedi.

Eyyüpoğlu, ‘bugün Türkiye tarımında çalışanların yaklaşık yüzde 40’ını kadınlar oluşturuyor. Tarlada, bağda ve bahçe de uzun mesailerle canla başla çalışan kadınlar Türkiye’nin değerli evlatlarını da yetiştiriyor. Bunun yanında hizmet sektöründe de güzel noktalarda görmekteyiz. Bu denli değerli ve emektar kadınlarımız elbette sadece 8 Mart’ta değil her zaman başımızın tacıdır. Bu düşünceler ile şunu belirtmek isterim ki kadınlar gün geçtikçe hayatta daha önemli işler başarıyor, temennim annemiz, kız kardeşimiz ve eşimiz olan kadınların önünün açılarak daha güzel yerlerde görmek bizleri ayrıca mutlu edecektir. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutluyor, desteğimiz her daim kadınların yanındadır.’ Dedi. 

Başkan Eyyüpoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutladı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Gül’den İmralı açıklaması
Bakan Gül’den İmralı açıklaması
Lösemi hastası Rojin ve ailesi destek bekliyor
Lösemi hastası Rojin ve ailesi destek bekliyor