Hayatı “Akışına Bırakma”Yan Kadınlar, İstanbul Cevahir’de

İstanbul’un en özel hissettiren alışveriş merkezi İstanbul Cevahir, Kadınlar Günü’ne özel düzenlediği canlı heykel sergisi ile fark yaratıyor.

Hayatı “Akışına Bırakma”Yan Kadınlar, İstanbul Cevahir’de
Hayatı “Akışına Bırakma”Yan Kadınlar, İstanbul Cevahir’de Editör
Bu içerik 744 kez okundu.

Cevahir Alışveriş Merkezi; bilim,moda, spor gibi dallarda döneminin zorluklarıyla mücadele ederek akışına bırakmayan ve geleceğe ilham veren 10 kadının canlı heykellerini ziyaretçileri ile buluşturdu! Sıra dışı başarılarıyla tarihe adını yazdıran kadınların sergisi, 8-9 Mart tarihlerinde 14:00-19:30 saatleri arasında tüm ziyaretçilerini bekliyor.

“Akışına Bırakma”dılar

İstanbul Cevahir, AVM’nin farklı yerlerine konumlandığı geleceğe yön veren kadınların heykel sergisinde, ziyaretçilerine bambaşka bir deneyim yaşatıyor. Sabiha Gökçen, Coco Chanel, Türkan Saylan, Marie Curie ve Eva Peron gibi kendilerine dayatılan kalıpların dışına çıkıldığındanasıl başarılar elde edebileceğini tüm dünyaya ispatlayan kadınların canlı heykel sergisi, görenleri büyüleyecek.

Hayatı akışına bırakmayarak yaratıcı düşünce ve buluşları ile dünyayı değiştirenkadınlardan ilham almak isteyen tüm ziyaretçilerimizi İstanbul Cevahir’e bekliyoruz!

 

 

 

Hayatı “Akışına Bırakma”Yan Kadınlar İstanbul Cevahir’de
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa’da Dolandırıcılık operasyonu: 38 Gözaltı
Şanlıurfa’da Dolandırıcılık operasyonu: 38 Gözaltı
49 yıl sonra Dicle Nehri masmavi
49 yıl sonra Dicle Nehri masmavi