Bozova AK Başkan adayı Aksoy, gönülleri fethediyor

AK Parti Bozova Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Bozova AK Başkan adayı Aksoy, gönülleri fethediyor
Bozova AK Başkan adayı Aksoy, gönülleri fethediyor Editör
Bu içerik 599 kez okundu.

Şanlıurfa’nın Bozova ilçesi Kırsal Mahallelerinden başta Yaylak Mahallesi olmak üzere Eskin Mahallesi ve bağlı mezraları olan Selamet ve Tekin mezrası,Atgüden Mahallesine bağlı Üçdirek mezrası ve diğer tüm kırsal mahallelerinden gece gündüz demeden seçim çalışmalarını sürdürüyor. 

Hizmet ve projeleri tek tek seçmenlere anlatıyor
AK aday Aksoy ile birlikte İlçe Başkanı Süleyman Deveci, Belediye Meclis üyesi ve meclis üye adayı Hüseyin Çetiner ve mahalle temsilcileri ile birlikte ev ev, kapı kapı dolaşarak 7’den 70 herkesin gönlünde taht kurmak ve oylarını almak için seçim çalışmalarını sürdürüyor. 
AK Parti Bozova Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy, seçim çalışmalarında ayrıca yapacağı hizmet ve projeleri de tek tek seçmenlere anlatıyor. 

Çocukların gönüllerine yaşlıların duasını alıyor
AK Parti Bozova Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürürken, gittiği her eve yaşlıların duasını çocukların ise, gönüllerini fethediyor. 
AK aday Aksoy kırsal mahallelerde seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürürken. Her evin kapısını her kişinin gönlünü kazanma adına seçim çalışmalarını sürdürüyor. 

Memleket işi, gönül işi
Seçim çalışmalarına son ana kadar devam edeceklerini belirten AK Parti Bozova Belediye Başkan adayı Suphi Aksoy,“31 Mart seçimleri sürecinde milletimizin her bir ferdine ulaşıp kendimizi ifade etmeye çalışıyoruz. İktidara geldiği günden beri ortaya koyduğu hizmetlerle Türkiye’ye çağ atlatan tek partinin AK Parti olduğunu anlatıyoruz. Memleketişi, gönülişi diyerek, ‘Gönül Belediyeciliği’ ile AKParti olarak milletimizin hizmetine talibiz. Büyükşehirlerimizdeilçelerimizde kazanacağımız her başarı, ülkemizin aydınlık yarınlarına tutulmuş bir ışık olacaktır” dedi.

 

Bozova AK Başkan adayı Aksoy gönülleri fethediyor
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Gül’den İmralı açıklaması
Bakan Gül’den İmralı açıklaması
Lösemi hastası Rojin ve ailesi destek bekliyor
Lösemi hastası Rojin ve ailesi destek bekliyor