Dikkat ! Meteoroloji Şanlıurfa için Uyardı

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü, Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Batman ve Şırnak için toz ve çamur uyarısında bulundu.

Dikkat ! Meteoroloji Şanlıurfa için Uyardı
Dikkat ! Meteoroloji Şanlıurfa için Uyardı Editör
Bu içerik 183 kez okundu.

Meteorolojiden yapılan açıklamaya göre, yarından itibaren Şanlıurfa ve ilçelerinde çok bulutlu bir hava etkili olacak.Uyarı Merkezinden yapılan değerlendirmede, bugün (14.03.2019) saat 20.00’a kadar geçerlik periyodu belirtilen Toz Taşınımı uyarısı yapıldı.
Yapılan değerlendirmede, akşam saatlerine kadar Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Batman ve Şırnak çevrelerinde toz taşınımı beklendiğinden, meydana gelebilecek görüş mesafesinde azalma, hava kalitesinde düşme ve çamur şeklinde yağış gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması belirtildi.”ifadelerine yer verdi.

METEOROLOJİK UYARI
Meteoroloji Genel Müdürlüğü, 15. Bölge Müdürlüğü Diyarbakır Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezinden yapılan değerlendirmede, bugün (14.03.2019) saat 20.00'a kadar geçerlik periyodu belirtilen Toz Taşınımı uyarısı yapıldı.
Yapılan değerlendirmede, akşam saatlerine kadar Şanlıurfa, Mardin, Diyarbakır, Batman ve Şırnak çevrelerinde toz taşınımı beklendiğinden, meydana gelebilecek görüş mesafesinde azalma, hava kalitesinde düşme ve çamur şeklinde yağış gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması belirtildi.

Dikkat ! Meteoroloji Urfa için Uyardı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bakan Gül’den İmralı açıklaması
Bakan Gül’den İmralı açıklaması
Lösemi hastası Rojin ve ailesi destek bekliyor
Lösemi hastası Rojin ve ailesi destek bekliyor