Ramazan Ayı Etkinlikleri, İlahi Ve Mehter Konseri İle Sona Erdi

Haliliye Belediyesi, Ramazan Ayı boyunca düzenlediği etkinliklerini ilahi ve mehter konseri ile sona erdirdi.

Ramazan Ayı Etkinlikleri, İlahi Ve Mehter Konseri İle Sona Erdi
Ramazan Ayı Etkinlikleri, İlahi Ve Mehter Konseri İle Sona Erdi Editör
Bu içerik 746 kez okundu.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın “Başkan MRamazan Ayı Haliliye’de bir başka güzel yaşanır” sloganı ile çalışmalar yürüten Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Ramazan Ayının son etkinliğini Ulubatlı Mahallesi sakinleri ile buluşturdu. Turgut Özal Parkında ilk olarak Grup Miraç’ın sahne aldığı ilahi konserinde, okunan ilahilere vatandaşlar da eşlik etti. Başkan Mehmet Canpolat ve eşi Fethiye Canpolat, AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve 24 ile 26. dönem Milletvekili Mahmut Kaçar, AK Parti Haliliye İlçe Başkanı Süleyman Aksu ve belediye meclis üyelerinin de katıldığı etkinlik, ilahi konserinin ardından mehter ile devam etti. Mehteran-ı Haliliye’nin sahne aldığı mehter konserinin ardından Başkan Canpolat, parktaki vatandaşlara seslendi.

“Sözümüzün eriyiz, Haliliye’nin neferiyiz” diyen Başkan Canpolat, “Biz belediyeyi ayağınıza getiriyoruz demiştik ve Ramazan Ayı etkinlikleri çerçevesinde mahallelerinizde, büyük parklarımızda gerek ilahi konserlerimiz, gerekse Haliliye’nin medarı iftiharı, Osmanlı’nın sancağı, tohumu Mehteran-ı Haliliye’yi de sizlerle buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Milletvekili Kaçar da, “Haliliye Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat’a, Ramazan’ın ruhuna uygun şekilde düzenlediği etkinliklerinden dolayı teşekkür ediyorum. AK Parti genel merkezi adına tebrik ediyorum. Bu temel mantık çerçevesinde önemli bir başlangıç yapan Haliliye Belediye Başkanımızı inşallah önümüzdeki dönemlerde çok önemli hizmet yapacağı noktasında inancımı ifade etmek istiyorum” diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Canpolat, parktaki vatandaşlar ile görüştükten sonra parktan ayrıldı.

Ramazan Ayı Etkinlikleri İlahi Ve Mehter Konseri İle Sona Erdi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bitlis’te 19 köyde sokağa çıkma yasağı
Bitlis’te 19 köyde sokağa çıkma yasağı
ABD’de ‘nefes alamıyorum’ protestoları yayılıyor
ABD’de ‘nefes alamıyorum’ protestoları yayılıyor