Bahçeli, İstanbul’da ilk olarak muhtarlarla buluşacak

ANKARA –Seçim için yarın İstanbul’a gideceği açıklanan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin İstanbul’da geniş katılımlı toplantılarla seçim çalışması yürüteceği belirtildi.

Bahçeli, İstanbul’da ilk olarak muhtarlarla buluşacak
Bahçeli, İstanbul’da ilk olarak muhtarlarla buluşacak Editör
Bu içerik 289 kez okundu.

MHP Medya, Tanıtım ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin İstanbul programına dair detayları yaptığı yazılı açıklama ile duyurdu.

 Bahçeli'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçim çalışmaları için yarın İstanbul'a gideceğinin belirtildiği açıklamada, İstanbul'a girişi sırasında Çamlıca gişelerinde MHP İstanbul İl Teşkilatınca karşılanacağı ifade edildi. Kalaycı, Bahçeli ve beraberindekilerin karşılamanın ardından İstanbul İl Başkanlığına gideceğini aktardı.

 MUHTARLARLA BULUŞACAK

 Seçim çalışmaları için Bahçeli'nin Cumartesi muhtarlarla düzenlenen kahvaltıya katılacağına belirten Kalaycı, akşam saatlerinde sivil toplum kuruluşları, meslek odaları, iş dünyası temsilcileriyle buluşacağını belirtti.

 Bahçeli’nin seçim çalışmalarını geniş katılımlı toplantılarla yürüteceğinin bilgisini paylaşan Kalaycı, Bahçeli’nin Pazar günü de hemşehri dernekleri üyeleriyle bir araya geleceğini kaydetti.

 

Kaynak:MA

 

Bahçeli İstanbul’da ilk olarak muhtarlarla buluşacak
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir’de deprem
İzmir’de deprem
Putin’in uçağı Ankara’ya indi
Putin’in uçağı Ankara’ya indi