Gastroway Mezopotamya Gastronomi Turu

16-22 Haziran tarihleri arasında, T.C Kültür ve Turizm Bakanlığı, Şanlıurfa Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa Turizmi Geliştirme AŞ., Karacadağ Kalkınma Ajansı, Mardin Artuklu Belediyesi, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Türk Havayolları katkıları ve Sözen Organizasyon işbirliği ile yurtdışından ünlü şefler ve gazetecilerin katılacağı “Gastroway” Mezopotamya Gastronomi Turu gerçekleşecektir.

Gastroway Mezopotamya Gastronomi Turu
Gastroway Mezopotamya Gastronomi Turu Editör
Bu içerik 360 kez okundu.

Gastroway “The Best 50 Restaurants of the World” listesinde yer alan şefler ile Michelin yıldızı sahibi şeflerin ve yurtdışından gazetecilerin Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin ve Diyarbakır’ı içeren Mezopotamya Gastronomi turudur. Şefler ve gazeteciler Türkiye’yi hem gastronomik hem tarihi ve kültürel değerleri ile tanıyacak ve tanıtacaklar ve ayrıca turun sonunda bir gastronomi rotası oluşturacaklardır.

 16 Haziran’da Gaziantep’ten başlayacak tur, 18-19 Haziran’da Şanlıurfa’da devam ederek, buradan Mardin ve Diyarbakır’a uğrayacak ve tekrar 22 Haziran’da Şanlıurfa’da son bulacaktır.

 18-19 Haziran’da Şanlıurfa’da gerçekleşecek programın ayrıntıları whatsapp grubumuzdan sizlerle paylaşılacak olup, fotoğraflar ve bilgiler de oradan sizlere iletilecektir. Whatsapp grubumuzda değilseniz ve yer almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Gastroway Mezopotamya Gastronomi Turu
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İzmir’de deprem
İzmir’de deprem
Putin’in uçağı Ankara’ya indi
Putin’in uçağı Ankara’ya indi