Gazeteci ve İş adamlarından Büyükelçi Önen’e ziyaret

Türk Araştırmacı, Akademisyen, Gazeteci ve İş adamlarından Büyükelçi Önen’e ziyaret

Gazeteci ve İş adamlarından Büyükelçi Önen’e ziyaret
Gazeteci ve İş adamlarından Büyükelçi Önen’e ziyaret Editör
Bu içerik 433 kez okundu.

TORU AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLEĞİ

Bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Çin Halk Cumhuriyeti’ne giden Türk Araştırmacı, Akademisyen ve Gazeteciler ile Vestel Asya Operasyonları Müdürü Ulaş Özcan ve Kalyon Gurup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kalyoncu, Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Pekin Büyükelçimiz Abdulkadir Emin Önen’i Büyükelçilik konutunda ziyaret ederek fikir alış verişinde bulundular.

TÜRKİYE-ÇİN İLİŞKİLERİ ÜZERİNE GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİ

Türkiye’nin ÇHC Pekin Büyükelçimiz A. Emin Önen, Türkiye'nin önde gelen düşünce kuruluşlarından Araştırmacı ve Akademisyenlerden oluşan heyeti bugün Büyükelçilik konutunda kabil etti. Büyükelçimiz Emin Önen, heyetin Pekin'deki temasları hakkında bilgi aldı ve Türkiye-Çin ilişkileri üzerine görüş alışverişinde bulundu.

TÜRK TELEVİZYONCU VE GAZETECİLERDEN BÜYÜKELÇİ ÖNEN’E ZİYARET

Büyükelçi Önen, Çin'i ziyaret eden televizyoncu ve gazetecilerden oluşan Türk heyetini de Büyükelçililik konutunda kabul ederek Türkiye ve Çin İlişkileri üzerine görüşmelerde bulundu.

Büyükelçi Önen ayrıca, gazetecilerden oluşan Türk heyeti onuruna bir akşam yemeği düzenledi.

Vestel Asya Operasyonları Müdürü Ulaş Özcan'dan Büyükelçi Önen’e ziyaret

Pekin Büyükelçimiz A. Emin Önen, Vestel Asya Operasyonları Müdürü Ulaş Özcan'ı da Büyükelçilikte kabul ederek şirketin çalışmaları ve Çin'deki faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

CEMAL KALYONCU VE BERABERİNDEKİLER BÜYÜKELÇİLİKTE

Büyükelçi Emin Önen, önceki günde Kalyon Gurup Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kalyoncu ve beraberindeki heyeti, Büyükelçilikte kabul ederek, Pekin'deki temasları hakkında bilgi aldı ve istişarelerde bulunmuştu.

TORU AİLESİNE BAŞ SAĞLIĞI DİLEĞİ

Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Pekin Büyükelçimiz Abdulkadir Emin Önen, Kanal Urfa Yönetim Kurulu 2. Başkanı Hacı İbrahim Toru’nun Adana’da tedavi gördüğü hastanede vefatı nedeniyle de, “İnna lillahi ve inna ileyhi raci'un. Allahü Teâlâ Hacı İbrahim Toru’ya rahmet eylesin, Toru ailesine ve sevenlerine sabır ihsan eylesin” diyerek baş sağlığı ve sabır dileklerini iletti.

 

Gazeteci ve İş adamlarından Büyükelçi Önen’e ziyaret
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sınır hattındaki mahalleye havan düştü: 2 ölü, 12 yaralı
Sınır hattındaki mahalleye havan düştü: 2 ölü, 12 yaralı
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Baydemir hakkında suç duyurusu
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Baydemir hakkında suç duyurusu