Büyükelçi Önen, Ticari İşbirliği Çalışmalarını Sürdürüyor

Türkiye’nin Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC) Pekin Büyükelçimiz Abdulkadir Emin Önen, Çin ile Türkiye arasında ticari işbirliği sağlama ve geliştirme çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükelçi Önen, Ticari İşbirliği Çalışmalarını Sürdürüyor
Büyükelçi Önen, Ticari İşbirliği Çalışmalarını Sürdürüyor Editör
Bu içerik 506 kez okundu.

ÇHC Pekin Büyükelçimiz Önen, Çin Avrupa Ekonomik ve Ticari İşbirliği, Fosun Gurup ve One World Göçmenlik ve Yatırım Şirketini ziyaret ederek, Türkiye’deki yatırım fırsatları ve teşvikleri ile ilgili bir sunum gerçekleştirerek Çin ile Türkiye arasında ticari işbirliği sağlama ve geliştirme çalışmalarını sürdürüyor. 

Büyükelçi Önen’den Çin Avrupa Ekonomik ve Ticari İşbirliğine ziyaret

Güne Çin Avrupa Ekonomik ve Ticari İşbirliğine ziyaretle başladıklarını belirten ÇHC Pekin Büyükelçimiz Abdulkadir Emin Önen, “Özellikle altyapı ve enerji alanında yatırım yapmayı, Türk ürünlerini Çin pazarına sokmayı hedefliyorlar. En yakın zamanda Türk iş insanları ile bir araya gelmeleri için takvim belirledik. Bugün Türkiye’yi yakından izleyen ‘Fosun Grup’la çok iyi bir görüşmemiz oldu. Bir Kuşak Bir Yol kapsamında yatırım için öncelikli alanlarının Turizm, Sağlık Turizmi, Hastane Projeleri, Banka ve Sigortacılık olduğunu belirttiler ve Türkiye’de yatırıma hazır olduklarını vurguladılar. Bugün ayrıca ‘One World Göçmenlik ve Yatırım Şirketi’nde Türkiye’deki yatırım fırsatları ve teşvikleri ile ilgili bir sunum gerçekleştirdim. 20 yılda 3 milyar dolarlık satış gerçekleştiren şirketin Türkiye ile ilgili etkinliğine katılımcıların yoğun ilgi göstermesi sevindiriciydi” diyerek işbirliğini sağlama ve geliştirme çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.

 

 

 

Büyükelçi Önen Ticari İşbirliği Çalışmalarını Sürdürüyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yüksekova’da kaza: 6 ölü
Yüksekova’da kaza: 6 ölü
Vali Erin'in sosyal medya hesabı kısıtlandı!
Vali Erin'in sosyal medya hesabı kısıtlandı!