Başkan Aksoy Mahalle Mahalle Dolaşıyor

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, kırsal mahalle muhtarlarını ziyaret ederek mahallelerdeki sorun ve önerileri yerinde dinliyor.Rutin belediyecilik...

Başkan Aksoy Mahalle Mahalle Dolaşıyor
Başkan Aksoy Mahalle Mahalle Dolaşıyor Editör
Bu içerik 484 kez okundu.

Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, kırsal mahalle muhtarlarını ziyaret ederek mahallelerdeki sorun ve önerileri yerinde dinliyor.
Rutin belediyecilik çalışmalarının yanında sosyal belediyecilik faaliyetleriyle de farklılık oluşturan Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, ilçeyi mahalle mahalle dolaşmayı sürdürüyor. Başkan Aksoy, kırsal mahallelerde muhtarlarla bir araya gelerek sorun ve talepleri yerinde dinliyor.
Başkan Aksoy mahalle muhtarlarını ziyaret ederek hem hayırlı olsun dileklerini iletti hem de mahalle hakkında bilgi aldı. Mahalle muhtarları ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Aksoy, mahallelerin eksiklerini ve sorunlarını tespit ederek mahalle sakinlerinden de dinledi.
Mahalle ziyaretleri sonrası açıklamalarda bulunan Başkan Aksoy; ‘’ Her zaman olduğu gibi mahalle gezilerimizi sürdürüyoruz. Bozova İlçemizin muhtarlarıyla gerek mahalle sakinleriyle beraber istişarede bulunarak sorunlara pratik çözümler bulmayı hedefliyoruz. Tüm Ak Belediyelerde olduğu gibi biz de halkımızın her zaman arasında olup onların sorunlarının çözümü konusunda da ortaya irade koyan kişileriz. Sürekli sürdürdüğümüz mahalle gezilerimizi aynı şekilde sürdürüp ulaşamadığımız insanımız kalmayana kadar devam ettireceğiz. “ dedi.

Başkan Aksoy Mahalle Mahalle Dolaşıyor
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Koronavirüse karşı alınabilinecek önlemler
Koronavirüse karşı alınabilinecek önlemler
HDP İdlib gündemiyle olağanüstü toplanıyor
HDP İdlib gündemiyle olağanüstü toplanıyor