Ak Parti İl Başkan Yıldız, DEDAŞ'ın Azizliğine Uğradı-(Videolu-Haber)

Ak Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız 2019 yılı değerlendirme toplantısında Konuşurken, DEDAŞ Şarteli İndirdi.Elektrikler kesildi..

Ak Parti İl Başkan Yıldız, DEDAŞ'ın Azizliğine Uğradı-(Videolu-Haber)
Ak Parti İl Başkan Yıldız, DEDAŞ'ın Azizliğine Uğradı-(Videolu-Haber) Editör
Bu içerik 818 kez okundu.

Ak Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız,Elektrik kesintileri ile ilgili açıklamalarda bulunduğu sırada bir anda elektrikler kesilince Başkan Yıldız gülümseyerek'''Gördüğünüz gibi bizde mağdur ediliyoruz.''dedi.

AKP Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, şehirde günlük yaşantıyı felç eden elektrik kesintileri ile ilgili basın açıklaması yaparken, elektrikler kesildi.AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız,özel bir otelde düzenlediği basın toplantısında bir soru üzerine, şehirde sık sık yaşanan elektrik kesintileri ile ilgili basın açıklaması yaparken,bir anda elektrikler kesildi.

Şehirde günde 7-8 saat yaşanan elektrik kesintileri bıktırırken,Ak Parti İl Başkanının 2019 yılı değerlendirme toplantısında soru cevap bölümünde RHA AJANS'tan gazeteci Ömer Dodanlı'ının elektrik kesintileri sorusunu cevaplamaya çalışırken,bir anda salonda elektrikler kesildi.Tamda DEDAŞ'ın elektrik kesintilerinin konuşulduğu sırada elektriklerin kesilmesi ise salonda gülüşmelere neden oldu.
Yaşanan trajikomik durum karşısında Başkan Yıldız'da gülümseyerek,''Gördüğünüz gibi bizde mağdur ediliyoruz.''ifadelerini kullandı.

Ak Parti İl Başkan Yıldız DEDAŞ'ın Azizliğine Uğradı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şanlıurfa ve Mersin’de toplu taziyeler yasaklandı
Şanlıurfa ve Mersin’de toplu taziyeler yasaklandı
Yüksekova’da kaza: 6 ölü
Yüksekova’da kaza: 6 ölü