Alis Harikalar Diyarında Karaköprü'de Sahnelenecek

Şanlıurfanın merkez Karaköprü Belediyesi tarafından düzenlenecek etkinlikle çocuklar için Alis Harikalar Diyarında isimli müzik

Alis Harikalar Diyarında Karaköprü'de Sahnelenecek
Alis Harikalar Diyarında Karaköprü'de Sahnelenecek Editör
Bu içerik 159 kez okundu.

Şanlıurfanın merkez Karaköprü Belediyesi tarafından düzenlenecek etkinlikle çocuklar için Alis Harikalar Diyarında isimli müzikal tiyatro gösterisi sahnelenecek.

Dünya klasikleri arasında yer alan Alis Harikalar Diyarında adlı eserin müzikli tiyatro oyunu Karaköprülü çocuklar için sahnelenecek.


 14 Şubat Cuma günü Bugün Karaköprüde bulunan Yönetici Akademisyen Sürekli Eğitim Merkezi Konferans Salonundaki Alis Harikalar Diyarında adlı çocuk tiyatronun İlki saat 18.00 ikincisi ise saat 20.00da olmak üzere iki seansta sahnelenecek.

Tüm çocukları tiyatro gösterimine davet eden Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Karaköprü Belediyesi olarak sosyal ve kültürel belediyeciliği ön plana çıkarmaya çalışıyoruz. Kültür ve Sanat etkinlikleri çerçevesinde söyleşiler düzenlerken çocuklarımızı da unutmadığımı gösteriyoruz. Bu kapsamda şimdi de çocuklarımızı çok güzel bir tiyatro oyunu ile buluşturacağız. Tüm çocuklarımızı tiyatro davet ediyorum. dedi.


 Ailesi ile pikniğe gitmek isteyen Alisin doğa ile buluşmasını konu alan çocuk tiyatrosu ücretsiz olarak sahnelenecek. Tiyatroyu izlemek isteyen vatandaşlar biletleri Karaköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ve Şanlıurfa Oyun ve Oyuncak Müzesinden temin edebilirsiniz.

Alis Harikalar Diyarında Karaköprü'de Sahnelenecek
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Rusya’da helikopter düştü:1 ölü
Rusya’da helikopter düştü:1 ölü
CDS primi jeopolitik risklerle artıyor
CDS primi jeopolitik risklerle artıyor