Şanlıurfa’da müdür görevden alındı!

Viranşehir İlçe Tarım Müdürü Siraç Yolcu görevden alındı. Ancak bu görevden almanın arkasında Ak Parti Milletvekili Halil Özşavlı’nın olduğu iddia edildi.

Şanlıurfa’da müdür görevden alındı!
Şanlıurfa’da müdür görevden alındı! Editör
Bu içerik 216 kez okundu.

Viranşehir’de bugün bir son dakika gelişmesi yaşandı.

Viranşehir İlçe Tarım Müdürü Siraç Yolcu hiçbir gerekçe gösterilmeden görevden alındı. Müdür Siraç görevden alındı alınmasına ancak görevden almanın arkasında Ak Parti Milletvekili Halil Özşavlı’nın olduğu iddia edildi.

“VİRANŞEHİR MEHMET AKYÜREK’İN KIYMETİNİ BİLMEDİ VE DAHA ÇOK ARAYACAK”

Yaşanan bu görevden almaya Viranşehirli vatandaşlar sosyal medyadan tepki gösterdi. Öte yandan Müdür Yolcu’nun uzun zamandan bu yana görevini yürüttüğü biliniyor.

İşte o tepkilerden bazıları:

Kadir Sürücü: Öyle mi olmuş? Yıllardır İlçe Tarım Müdürlüğü yapan Sıraç Bey görevden mi alındı?

Hikmet Salvan: Nasrettin hoca misali ye kürküm ye.

Ferdi Doğru: Allah’tan bu Özşavlıların üniversite mezunları çok fazla yok yoksa tüm müdürler Özşavlı olacak. Gerçi adam özel kalemlerle işi götürmeye çalışıyor.

Ferdi Doğru: Duyduğuma göre alınma sebebi de neymiş adam beni hiç karşılamıyormuş arayıp sormuyormuş birim müdürlerine duyurulur arada bir arayın sorun adamı yoksa koltuğunuz tehlikede

Yusuf Emir Mısırlı: Ciddi misin inanmıyorum bu kadar başarılı bir müdürü değiştirmek akıl karı değil sıra kimde acaba boşta kalan bi akrabası kaldı mı ya da kendisi mi bi yere müdür olacak şimdi belediye başkana hak veriyorum.

Mustafa Karakuş: Bunu Viranşehir e milletvekili yapanlar ve ona destek verenler hak ediyor Viranşehir Mehmet Akyürek’in kıymetini bilmedi ve daha çok arayacak.

 

 

(RHA)

 

 

Şanlıurfa’da müdür görevden alındı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’li Enis Berberoğlu gözaltına alındı
CHP’li Enis Berberoğlu gözaltına alındı
Çınar’daki kavgada 1 kişi daha yaşamını yitirdi
Çınar’daki kavgada 1 kişi daha yaşamını yitirdi