Siverek’te üst yapı çalışmaları devam ediyor

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Siverek Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinasyonunda yürütülen mahalle ve caddelerdeki üst yapı çalışmalarına aralıksız devam ediliyor.

Siverek’te üst yapı çalışmaları devam ediyor
Siverek’te üst yapı çalışmaları devam ediyor Editör
Bu içerik 310 kez okundu.

Çeşitli kurumlar tarafından alt yapı çalışmaları nedeni yapılan kazılar sırasında bozulan cadde ve sokaklarda bakım ve onarım çalışmaları hız kesmeden devam ederken, kapsamında bozulan ve deforme olan kaldırımda da onarımı da yapılıyor.

Fen İşleri Müdürlüğü koordinesinde yürütülen çalışmalar kapsamında Bağlar Mahallesi’nde asfalt yama çalışmalarına devam ederken,  Gülabibey Mahallesi’nde sokaklarda beton döküm işlemi devam ediyor. Öte yandan Fırat Mahallesi’nde kilitli parke döşemesi çalışması ve Esmerçayı Mahallesi’nde ise kaldırım yapım çalışmaları sürdürülüyor.

Yağışlı havaların sona ermesinin ardından ilçede merkezinde ve kırsalda eşit şekilde mahalle ayırımı yapmadan çalışıldığına dikkat çekildi.

Siverek Belediyesi tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi; “ İlçe merkezinde çeşitli kurumlar tarafından yapılan alt yapı çalışmaları sırasında bozulan cadde, sokak ve kaldırımlar Fen İşleri Müdürlüğümüz koordinesinde yürütülen çalışmalar kapsamında onarılıyor. Çalışmalar aralıksız devem edecektir.

Mahalle sakinleri ise; “ şu anda sokaklarda beton dökülüyor ve tertemiz bir görünüme kavuşuyor, çalışmalarından dolayı Siverek belediyesine teşekkür ediyoruz” dediler

 

 

Siverek’te üst yapı çalışmaları devam ediyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’li Enis Berberoğlu gözaltına alındı
CHP’li Enis Berberoğlu gözaltına alındı
Çınar’daki kavgada 1 kişi daha yaşamını yitirdi
Çınar’daki kavgada 1 kişi daha yaşamını yitirdi