“Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” yarın başlıyor

Lüleburgaz Belediyesi’nin korona virüs salgınında zor günler geçiren müzisyenlerin yanında olmak ve onların sesini duyurmak için hayata geçirmeye hazırlandığı “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programı yarın (Cuma) başlıyor. Cuma günü saat 21.00’de Lüleburgaz Belediyesi Youtube ve Facebook hesaplarından canlı yayınlanacak programın ilk konuğu O Ses Türkiye ve Rising Star yarışmalarında adını duyuran, yakın zamanda da “Yok Diyemem” isimli klibini çeken Gökhan Yeniada olacak.

89112 kez okundu.
“Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” yarın başlıyor

Korona virüs salgını boyunca gerçekleştirdiği destek paketleriyle vatandaşının yanında olmaya devam eden Lüleburgaz Belediyesi’nin, müziğe gönül vermiş kişilerle gerçekleştireceği “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programı yarın (Cuma) başlıyor. Birbirinden renkli konukların yer alacağı programda izleyicilere hem müzik ziyafeti hem de unutulmaz bir sohbet sunulacak.

Gökhan Yeniada ile başlıyor

Çekimlerinin Aşkiye Neşet Çal Sahnesi’nde korona virüs önlemleri kapsamında gerçekleştirileceği “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler’in” ilk konuğu O Ses Türkiye ve Rising Star’da seslendirdiği şarkılarla milyonları kendisine hayran bırakan Gökhan Yeniada olacak. Geçtiğimiz aylarda söz ve müziği kardeşi Göktuğu Yeniada’ya ait olan “Yok Diyemem” adlı şarkısına klip çeken Yeniada, yeni klibinden müzik yaşantısına, başına gelen ilginç olaylardan örnek aldığı kişilere kadar çok sayıda bilinmeyeni izleyicilere anlatacak.

Her Cuma saat 21.00’de

Sunuculuğunu Tansu Edip Gökbudak ve İsmet Altay Süpürgeci’nin yaptığı “Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” programı her Cuma saat 21.00’de birbirinden değerli konuklarıyla Lüleburgaz Belediyesi Youtube ve Facebook hesaplarından izleyicilerle buluşacak.

“Bizim Kızanlar Bizim Nağmeler” yarın başlıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Serhat için buzlanma ve çığ uyarısı
Serhat için buzlanma ve çığ uyarısı
Moskova’daki protestolara polis müdahalesi: 40 gözaltı
Moskova’daki protestolara polis müdahalesi: 40 gözaltı