Göbeklitepe Masterler yeni sezonda gümbür gümbür

İçerisinde her türden meslek grubundan insanı barındıran ve sporun kardeşlik yönüme vurgu yaparak yeşil sahaya çıkan Göbeklitepe Masterler yeni sezon çalışmalarına dur durak bilmeden devam ediyor.

1645 kez okundu.
Göbeklitepe Masterler yeni sezonda gümbür gümbür

İçerisinde esnaf, sağlık personeli, gazeteci ve memur gibi her türden meslek grubunu barındıran Göbeklitepe Masterler yeni sezon öncesi çalışmalarını sürdürüyor.

RAKİPLERE GÖZDAĞI

Pandemi nedeniyle yeşil sahaların futbolculara ve futbolseverlere açılmasından sonra Göbeklitepe Masterler çalışmalarına başladı. ŞUTİM Futbol Dünyası’nda çalışmalarına start veren takım yeni sezon öncesinde de iddialı kadrosuyla rakiplerine gözdağı veriyor.

TURNUVALARA KATILMIŞLARDI

Geçtiğimiz sezon iddialı bir çıkış yakalayan Göbeklitepe Masterler bölgesel ve ulusal bazda düzenlenen birçok turnuvada da boy göstererek Şanlıurfa ismini taçlandırmıştı.

YAŞ ORTALAMASI DİKKAT ÇEKİYOR.

Cuma Demir başkanlığında kurulan Göbeklitepe Masterler’in yaş ortalaması da hayli dikkat çekiyor. Takımın şu an ki kadrosunun yaş ortalaması ise 45.

Başkanlığını Cuma Demir’in yaptığı Göbeklitepe Masterler’in kadrosunda ise şu isimler yer alıyor:

ibrahim Halil Ertem

Mithat Keser

Süleyman Turan

Aziz Atlı

Ali Toprak

Sedat Elmas

Bekir Boztepe

Mustafa Sahin

Remzi Perse

Sait Alat

Ömer Eriş

Ibrahim Arğa

Mustafa Karaca

Mehmet Fidan

Halil Durmaz

Ibrahim Deniz

Mehmet Çinkılıç

Abdullah Durmuş (Kaptan)

Göbeklitepe Masterler Başkanı Cuma Demir , Yazılı Basın Açıklaması Yaptı

''Spor kardeşlik, birlik, beraberlik demek''

“Ortak Tavır Kardeşlik Ve Dostluk”

Futbolda dostluk ve barış dilinin hakim olması için kulüp başkanları ile yöneticilere önemli görevler düştüğüne dikkat çeken Göbeklitepe Masterler Başkanı Cuma Demir, “Futbol deyince sloganları güzel, dostluk, kardeşlik, barış, iyilik, güzellik, sporun kaynaştırıcı gücü diyoruz; ama maalesef futbolun ayrı bir dili var. Stadyumlarda, futbol sahalarında gördüğümüz kavgalar, gürültüler, yakmalar, yıkmalar, küfürler her türlü şey bu futbolun içinde var.

Bu konuda idarecilere çok büyük bir sorumluluk düşüyor. Yönetici kendisi şiddet dilini kullanır tahrik ederse tarafların da yapması normaldir. Birlik ve beraberlik içerisinde, bunun en güçlüsü, en iyisi çıksın düşüncesiyle hareket edilse inanıyorum ki her sene neredeyse bir şampiyon çıkartılır. Rekabet vardır, olacaktır. Önemli olan bugün burada sağlanan birlik ve beraberliği sahaya, taraftarlara da taşıyabilmek” diye konuştu.

 
 
Göbeklitepe Masterler yeni sezonda gümbür gümbür
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mısır’da tren raydan çıktı: En az 97 yaralı
Mısır’da tren raydan çıktı: En az 97 yaralı
Destek 8 Milyon TL’yi Aştı!
Destek 8 Milyon TL’yi Aştı!