Şanlıurfalılar Dikkat! İşte Cezası..

Şanlıurfalılar Dikkat! Şampiyonluk Sevinci Yaşamanın Bedeli 3 bin 150 TL,Şampiyonun belli olacağı 42.Hafta maçları nedeniyle İçişleri Bakanlığı Valiliklere genelge göndererek, gerekli tedbirlerin alınması istendi.

1986 kez okundu.
Şanlıurfalılar Dikkat! İşte Cezası..

Şampiyonun belli olacağı 42.Hafta maçları nedeniyle İçişleri Bakanlığı Valiliklere genelge göndererek, gerekli tedbirlerin alınması istendi.

Türkiye'nin köklü kulüpleri olan Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin şampiyonluk hesapları yaptığı Spor Toto Süper Lig’de son hafta müsabakaları bu akşam oynanacak. İçişleri Bakanlığının Valiliklere gönderdiği ve uyulması için Asayiş ve tam kapanma süreci kurallarına dikkat edilmesi ivedilikle istendi.

Valiliklerden şampiyonluk kutlamalarında olası kalabalıkların önüne geçilmesi için hassasiyet istendi. Şampiyonluk kutlamalarında kalabalıkların cadde, sokak ve meydanlarda toplanmasına izin verilmemesi uyarısında bulundu.

Şampiyonluk şansı bulunan Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe'nin taraftar sayısının oldukça fazla olduğu Şanlıurfa'da olası Şampiyonluk kutlaması için Urfa Polisi geniş önlem alınacak,Kutlama yasağına uymayanlara ise 1593 sayılı Umumi Hıfzıssıhha Kanunu'nun 282'nci maddesi uyarınca 3 bin 150 TL idari para cezası kesilecek.

 

RHA

# rha ajans Urfa'da Şampiyonluk kutlama bedeli Şanlıurfalılar Dikkat! İşte Kutlama cezası blli oldu Cezası.. recep tayyip erdoğan #OdaklanGöztepe #sendeBiPegeç #HelalOlsun #hakkımıhelaletmiyorum #KudüseYürüyoru
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’den Karaköprü Belediyesine İtiraz Dilekçesi-(VİDEO)
CHP’den Karaköprü Belediyesine İtiraz Dilekçesi-(VİDEO)
Dünya harikası 3 bin yıllık kanal çöplüğe döndü
Dünya harikası 3 bin yıllık kanal çöplüğe döndü