CHP’den Hububat Merkezine Ziyaret

Yeni hasat sezonu dolayısıyla incelemelerde bulunmak üzere Mardin'e gelen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)Bursa Milletvekili ve Genel başkan başdanışmanı Orhan Sarıbal ve Edirne Milletvekili Okan Kaytancıoğlu, Mardin İl Başkanı Mehmet Kılınçaslan, Kızıltepe İlçe Başkanı Eyüp Kalkan ve Beraberlerinde partili Bir Heyetle Hububat Ticaret Merkezini ziyaret ettiler.

1047 kez okundu.
CHP’den Hububat Merkezine Ziyaret

Kızıltepe Hububat Ticaret Merkezi Başkanı Mehmet Şerif Öter ve yönetim kuruluüyeleri tarafından karşılanan CHP heyeti; Zahireci esnaflarla bir süre sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.


 
Ziyaret dolayısıyla ortak bir konuşma yapan Cumhuriyet Halk Partisi milletvekilleri Orhan Sarıbal ve Okan Kaytancıoğu, "Bölgede yaşanan kuraklık nedeniyle çiftçilerin ciddi zararları söz konusudur. Bu konuyu mecliste gündeme getireceklerini ve konuyla ilgili detaylı rapor hazırlayacaklarını ve kamuoyuyla paylaşacaklarını söyleyen, CHP Milletvekilleri,zarar gören çiftçilere gerekli yardımların yapılması konusunda Ana muhalefet partisi olarak konun takipçisi olacaklarını ifade ettiler.

Ziyaret dolayısıyla bir konuşma yapan Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) ve Kızıltepe hububat ticaret merkezi başkanı Mehmet Şerif Öter,  CHP Milletvekilleri Sayın Orhan Sarıbal ve Sayın Okan Kaytancıoğlu’nunziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade etti. 
Öter, “ Mesleki ve sosyal alanlarda faaliyet yürüten örgütlü sivil toplum örgütü (STK) OlarakÜlkemizin ortak değerlerine sahip, tüm siyasi partilerimize her zaman eşit yakınlıkta olduk, bundan sonrada bu ilkeli, prensiplerimiz devam edecektir. "dedi.

CHP’den Hububat Merkezine Ziyaret
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’den Karaköprü Belediyesine İtiraz Dilekçesi-(VİDEO)
CHP’den Karaköprü Belediyesine İtiraz Dilekçesi-(VİDEO)
Dünya harikası 3 bin yıllık kanal çöplüğe döndü
Dünya harikası 3 bin yıllık kanal çöplüğe döndü