Göbeklitepe Masterler Antalya'da: Şanlıurfa’yı turnuvada temsil edecekler

Göbeklitepe Masterler takımı, Antalya Side’de düzenlenecek olan turnuvada Şanlıurfa’yı temsil edecek.

2069 kez okundu.
 Göbeklitepe Masterler Antalya'da: Şanlıurfa’yı turnuvada temsil edecekler

Göbeklitepe Masterler Antalya’ya çıkarma yaptı: Şanlıurfa’yı turnuvada temsil edecekler,

Göbeklitepe Masterler Futbol takımı lig öncesi 23-26 Mayıs Antalya’da yapılacak turnuvaya katılacak. Turnuvaya katılacak olan takım Antalya’ya hareket etti.

Fahri Başkanı Teknik sorumluluğunu Aziz Atlı’ın üstlendiği Göbeklitepe Masterler Futbol Takımı resmi olarak ilk maçlarını Antalya Futbol Turnuvası’nda oynayacak.

FUTBOL TURNUVASI’NA HAZIRLANIYORLAR

Kadrosu Şanlıurfa Amatör Küme takımlarında forma giymiş tecrübeli futbolculardan kurulu olan Göbeklitepe Masterler Futbol Takımı’nın yöneticilik görevini üstlenen Cuma Demir, takım kaptanı Sedat Elmas’ın ayrıca takımın antrenörü olarak görev yapan oyuncuları, Bekir Boztepe Cuma demir, İbrahim Halil Ertem İbrahim Halil Durmaz Sait alat fesih demir  Mehmet cinkılıç   Sedat elmas Ali  toprak İbrahim Hali deniz Ahmet elikırılmış Remzi perse Mustafa şahin Kadir Aslan Haşmet Aksoy Antalya Turnuvasıyla ilgili olarak gazetemize yaptıkları ortak açıklamada şu noktaya vurgu yaptılar:

“Yeni kurulan bir takım olarak ilk ciddi maç deneyimimizi Antalya Futbol Turnuvasında yaşayacağız diyerek haftanın 3 günü bu turnuva için antrenmanlarımıza devam ediyoruz. 23-26 Mayıs 2021 tarihinde Antalya’da düzenlenecek Masterler Turnuvası’nda hedefimiz Göbeklitepe Masterleri olarak iyi oyun ve Şanlıurfa  en iyi şekilde temsil edilmesidir”

‘’ DÜZENLENECEK TURNUVAYA GÖBEKLİTEPE MASTERLAR DAMGA VURACAK’’

En büyük sıkıntının pandemi nedeniyle yasakların sürmesine bağlı olarak başka Masterler Futbol Takımlarıyla maç yapamamaları olduğunu vurgulayan Cuma demir ile Bekir Boztepe ve Aziz Atlı, “Aşılanma süreci sonrasında bazı yasakların kısıtlı olarak kalkmasıyla maç trafiğinin artacaktır. Pandemi sürecinde açık havada spor yaparak sağlıklı ve dinç kalmaya çalışıyoruz” dedi.

Öte yanda Göbeklitepe Masterler Başkanı Cuma demir, yaptığı açıklamada, Antalya’da düzenlenecek turnuvada şampiyon olmak için ellerinden gelenin fazlasını yapacaklarını söyledi.

İşte:Yöneticiler 

Göbeklitepe Masterler Başkanı Cuma Demir

Göbeklitepe Masterler Fahri başkanı Aziz Atlı

Göbeklitepe Masterler Kaptanı Sedat Elmas

Göbeklitepe Masterler Antalya'da Turnuvaya katılacak Maçının İlk Onbirleri Belli Oldu İşte: Bekir Boztepe ,Cuma demir, İbrahim Halil Ertem ,İbrahim Halil Durmaz, Sait alat ,fesih demir,  Mehmet cinkılıç  , Sedat elmas ,Ali  toprak, İbrahim Hali deniz ,Ahmet elikırılmış, Remzi perse ,Mustafa şahin ,Kadir Aslan ,Haşmet Aksoy

Göbeklitepe Masterler Antalya’ya çıkarma yaptı: Urfa’yı turnuvada temsil edecekler

https://www.gaphaberleri.com/haber/49531/gobeklitepe-masterler-yeni-sezonda-gumbur-gumbur.html

https://www.gaphaberleri.com/haber/51047/baskan-ekinciden-viransehir-mastirlar-takimana-jest.html

Haber:Süleyman Turan

Göbeklitepe Masterler Antalya’ya çıkarma yaptı: Urfa’yı turnuvada temsil edecekler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’den Karaköprü Belediyesine İtiraz Dilekçesi-(VİDEO)
CHP’den Karaköprü Belediyesine İtiraz Dilekçesi-(VİDEO)
Dünya harikası 3 bin yıllık kanal çöplüğe döndü
Dünya harikası 3 bin yıllık kanal çöplüğe döndü