Ahmet Can yazdı: Yat yere, Şanlıurfa narkotik geldi!

Aslında bu yazıyı uzun zamandır yazmak istiyordum. Kısmet bu güneymiş. Başlıktan da anlaşılacağı üzere yazımızın konusu güvenlik üzerine…

873 kez okundu.
Ahmet Can yazdı: Yat yere, Şanlıurfa narkotik geldi!

Asayiş şüphesiz bir toplumun güvenle bir arada yaşayabilmesi, bir kentin geleceği olan çocuklarımızın güvenle sokakta gönüllerince oyun oynayabilmesi için olmazsa olmazlardandır.

Yapılan bir başarı var ise onu söylemekten çekinmemeliyiz… Bu yazımda siz değerli okuyucularımızı Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürmek istiyorum.

Tarihler 27 Eylül 2019’u gösterirken İl Emniyet Müdürlüğü görevini Selçuk Doğuş devraldı. Şimdi de İl Emniyet Müdürü Selçuk Doğuş’un önderliğinde Urfa polisinin kaçakçısından hırsızına, zehir tacirinden cinayet zanlısına, terör suçlarına kadar kimseye aman vermemesine ve şehirde asayişi sağlamak adına neler yaptığına ortada. Ancak ben İl Emniyet Müdürlüğü’müzü bir konuda tebrik etmek isterim, gençliğimizi ve geleceğimizi zehirlemeye çalışan zehir tacirlerine karşı verilen büyük mücadele şüphesiz takdire şayan ve göğsümüzü kabartıyor.

Özellikle kentin bazı bölgelerinde bile sürekli nöbet tutan çevik kuvvet veya sokaklarda sürekli devriye atan yunus polislerini bile görmek vatandaş için asayişin sağlanması adına neler yapıldığının şüphesiz en büyük göstergesi.

Son dönemlerde kentte Şanlıurfa Emniyeti zehir tacirlerine göz açtırmıyor. Kentin her sokağında gezen narkotik ekipleri, torbacı diye tabir edilen sokak torbacılarına yapılan baskınlar, bizim gençlik ve çocuklarımızın bu kentte huzurla yaşaması için gururla yapılan operasyonlar.

Son zamanlarda uyuşturucu tacirlerinin köşe bucak kaçtığı kentte Narkotik polisleri yine başarılı bir operasyonlara imza atıyor. Sadece geçtiğimiz gün yapılan operasyonlarda bile 24 kişinin tutuklanmış olması bile bize aslında Urfa Emniyeti’nin zehir tacirlerine büyük darbeler vurduğunun en büyük göstergesi.

Her gün gençleri tuzağına düşüren ve ailelerin yüreklerini yakan manzara karşısında Urfa Emniyeti bir bir zehir tacirlerinin köklerini kazımaya kararlı. Emek, özveri, yapılan her operasyon ve baskın, zehir tacirlerinin tepesine inen bir darbedir.

Polis ülkemizin, içerdeki malımızın ve canımızın yorulmaz bekçileridir.

Gençlerimizi ve çocuklarımızı zehirlemek isteyen zehir tacirleri şunu iyi bilin ki, Urfa Emniyeti’nden ve Şanlıurfa Narkotik’ten kaçamazsınız.

Urfa Emniyeti tarafından yürütülen bu operasyonları tebrik ediyoruz.

# SON DAKİKA | bir şanlıurfa olan yine için?.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP’den Karaköprü Belediyesine İtiraz Dilekçesi-(VİDEO)
CHP’den Karaköprü Belediyesine İtiraz Dilekçesi-(VİDEO)
Dünya harikası 3 bin yıllık kanal çöplüğe döndü
Dünya harikası 3 bin yıllık kanal çöplüğe döndü