Avrupa 7'si olmuştu: Vali Erin makamında kabul etti

Bulgaristan'da düzenlenen U14 Avrupa Güreş şampiyonasında yedinci olan İslam Turan'a Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin kabul etti.

922 kez okundu.
Avrupa 7'si olmuştu: Vali Erin makamında kabul etti

Eyyübiye Ak Evler Spor Salonu sporcusu İslam Turan güreşte U14 kategorisinde Türkiye Şampiyonu olmuştu. Türkiye şampiyonu olan İslam Turan 28-30 Mayıs tarihlerinde Bulgaristan'ın Sofya kentinde düzenlenen U14 Avrupa Güreş şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştı.

 

U14 Avrupa Güreş şampiyonasında üstün bir performans sergileyen İslam Turan Avrupa 7'si olarak Şanlıurfa'nın göğsünü kabartmıştı.

U14 Avrupa Güreş şampiyonasında 7.olan İslam Turan'ı Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin makamında kabul etti. Ziyaret sırasında Vali Abdullah Erin'in yanı sıra Ruha Haber Ajansı Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Dodanlı, İbrahim Halil Kuş, Süleyman Turan ve genç sporcunun hocaları hazır bulundu.

Vali Abdullah Erin, genç sporcu İslam Turan'a hediyelerin yanı sıra burs sözü de verirken, bir sonraki yarışmalar içinde başarılar diledi.

# SON DAKİKA | bir Etti olan şanlıurfa hazır Türkiye Erin #KırmızıÇizgimizdir #öldürdün Aleyna Çakır Sayın Erdoğan #2023Yaklaştıkça Bitlis Tatvan'da Kavcıoğlu Hukuk Fakültesi #THYAO Rasim #KırgızistanOrhanıV
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
4’üncü yargı paketi Adalet Komisyonu'nda kabul edildi
4’üncü yargı paketi Adalet Komisyonu'nda kabul edildi
Yangında Suriyeli 3 çocuk yaşamını yitirdi
Yangında Suriyeli 3 çocuk yaşamını yitirdi