Avrupa Futbol Şampiyonası, iddaa'da Kral Oranlar ile daha heyecanlı

'Turnuvanın Gol Kralı' bahsi iddaa'da

1373 kez okundu.
Avrupa Futbol Şampiyonası, iddaa'da Kral Oranlar ile daha heyecanlı

iddaa'nın 'Kral Oranlar'ı ile çok daha heyecanlı olan Avrupa Futbol Şampiyonası'nda 'Turnuvanın Gol Kralı'nın kim olacağı merakla bekleniyor. iddaa'nın uzun vadeli 'Turnuvanın Gol Kralı' bahsinde beşer golü olan Portekizli süper yıldız Cristiano Ronaldo ve Çekya'nın santrforu Patrick Schick'e 2,29 oran belirlendi. İngiltere'nin forveti Harry Kane'e 3,55, Raheem Sterling'e 8,50 ve Danimarka'nın genç forveti Kasper Dolberg'e 26,0 oran verildi.

Avrupa Futbol Şampiyonası'nın heyecanı devam ederken, iddaa'da 'Özel Etkinlik Oyunları' da hız kesmeden sürüyor. Turnuvada birbirinden zevkli maçlar oynanırken, 'Turnuvanın Gol Kralı'nın kim olacağı da merakla ediliyor. iddaa'nın uzun vadeli 'Turnuvanın Gol Kralı' bahsinde beşer golü olan Portekizli süper yıldız Cristiano Ronaldo ve Çekya'nın santrforu Patrick Schick'e 2,29 oran belirlendi. İngiltere'nin forveti Harry Kane'e 3,55, Raheem Sterling'e 8,50 ve Danimarka'nın genç forveti Kasper Dolberg'e 26,0 oran verildi.

iddaa bayilerinde 'Kral Oranlar' var

Bahisseverler, Avrupa Futbol Şampiyonası boyunca iddaa'nın 'Kral Oranları' ile sadece iddaa bayileri ve iddaa.com'a özel, her hafta belirlenen maçlarda daha yüksek oranlar ile oynayabiliyorlar. Bu sayede Avrupa Futbol Şampiyonası'nın nabzı, iddaa bayilerinde ve iddaa.com’da daha yüksek atacak.

İşte ' Turnuvanın Gol Kralı' bahsinin oranları:

 

Avrupa Futbol Şampiyonası iddaa'da Kral Oranlar ile daha heyecanlı
Advert
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Afganistan'da sokağa çıkma yasağı
Afganistan'da sokağa çıkma yasağı
TBB: Baroların hedef gösterilmesi yanlış
TBB: Baroların hedef gösterilmesi yanlış