Ömer Dodanlı Yazdı:Haliliye İçin çok güzel hizmetler yapılıyor

Halliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat yerel basınla birlikte ilçedeki projeleri gezdi.

716 kez okundu.
Ömer Dodanlı Yazdı:Haliliye İçin çok güzel hizmetler yapılıyor

Halilye'de yapımı tamamlanan ve halen yapımı devam eden projeleri basınla  birlikte gezen Başkan Canpolat, gezilen her noktada projenin yapı ve işleyişiyle ilgili sunum ve bilgilendirmede bulundu, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.


Basın mensupları olarak Başkan Canpolat ile birlikte sahaya çıkıp, hizmetleri yerinde görmek çok güzel oldu

Gezi sonrası gördük ki Haliliye Belediyemizin yapmış olduğu hizmetleri görselleri, sayısal verileriyle basına servis edilmiş hizmetleri biliyorduk. Fakat sahaya çıkıp, hizmetleri yerinde görmek çok güzel oldu.Başkan canpolat,iki buçuk yılda eğitimden kültüre, sanattan ekolojik çalışmalara, yeşil alanlardan spor tesislerine ve sosyal projeler kadar her alanda hayata geçirilen projeleri basın mensuplarıyla birlikte yerinde gezerek ve sunumunu yaptı.Projelerin hepsi, ince elenip sık dokunmuş, üzerinde düşünülmüş ve özenle planlanıp uygulanan projelerdir.Başkan Canpolat en ince detayına kadar projeleri ve yapılan hizmetleri basın mensuplarına sunum yaparken bile basın mensuplarından gelen tüm sorulara da içtenlikle ve samimiyetle cevap verdi.

Başkan Canpolat, yaptığı hizmetlerle Haliliye’yi yaşanabilir ilçeler sıralamasında daha üst seviyelere getirmek adına çok güzel işler yapıyor. Bundan dolayı Başkanımızı ve ekibini tebrik ediyorum. Hakikaten millete dokunan, gençlere, çocuklara dokunan hizmetler yapılmş. Bu hizmetleri yerinde gördük ve çok etkilendik.Arkadaşlarımız da yapılan hizmetlerden çok etkilendiler. Çalışmalar çok güzel ve yerinde çalışmalar.Seçim döneminde söz verdikleri projelerin yüzde 80’ini hmen hemen tamamlayan Başkan Mehmet Canpolat seçim öncesindeki 'CANLA BAŞLA'' sloganını gerçekten çalışmalarına yansıtarak 'Canla Başla''çalıştığını bizzat sahada yapılan projeleri yerinde gezerek gördük.Bundan dolayı Başkanımızı bir kez daha tebrik ediyor, başarılanının devamını diliyorum.

Ömer dodanlı Yazdı Haliliye İçin çok güzel hizmetler yapılıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
35 yaş üstü kadınlar dikkat
35 yaş üstü kadınlar dikkat
Terör mağduru çocuklara İstanbul turu
Terör mağduru çocuklara İstanbul turu