Baykan’da Beton bloklar kaldırıldı

Kaymakamlık hizmet binası ve Kaymakamlık Konutu(Lojmanı) önüne güvenlik amaçlı konulan beton bloklar kaldırıldı.

825 kez okundu.
Baykan’da Beton bloklar kaldırıldı

Baykan Kaymakamlığı  Hizmet Binası önünde güvenlik amaçlı konulan 3 metre yüksekliğindeki beton bloklar ve Kaymakamlık Lojman (Konutu) önünde geçen iki Sokak Caddeyi kapatan bloklar kaldırıldı.

Kaymakamlık hizmet Binası ve Kaymakamlık Konutu (Lojman) bölgesi çevresinde olumsuz bir görüntü oluşturulmaması için Kaymakamlık Hizmet Binası önüne daha önce konulan 3 metre yüksekliğindeki bloklar ile Kaymakamlık Lojman (Konutu) üst ve arka tarafında bulunan 2 Cadde sokak üzerinde bulunan beton bloklar Kaymakam Belediye Başkanvekili Emin Bağlı’nın talimatları ile kaldırıldı.

Beton blokların kaldırılmasını memnuniyetle karşılayan vatandaşlar, Kaymakamlık Lojman bölgesindeki trafik akışının daha rahat bir şekilde sağlanacağını ifade ettiler.

Özellikle emniyet, jandarma komutanlığı, Kaymakamlık ve Kaymakamlık konutu etrafında beton bloklarla güvenlik önlemi alınmıştı. İlçenin işlek caddelerinden biri olan Turgut Özal Caddesi üzerinde bulunan Kaymakamlık önündeki Kaldırıma konulan 3 Metrelik bloklar ile İnönü mahallesinde bulunan Kaymakamlık konutu Üst taraf ve arka tarafında bulunan Sokak Caddelere konulan beton bloklar trafiğin aksamasına neden oluyordu. İlçe halkı ve esnafı ilçeye kısa süre önce atanan Kaymakam/Belediye Başkanvekili Emin Bağlı'yı olumlu olacağını değerlendirerek kendisi ile görüşerek, buradaki blokların kaldırılmasını talep etti. Yapılan girişimler ve istişare sonucu, Kaymakam Bağlı’nın talimatıyla bloklar kaldırılarak, cadde ve sokak tümüyle trafiğe açıldı. Kaymakamlık çehresi Feraha kavuştu.

Ayrıca Baykanlıların daha rahat etmesi ve mahallelerinde hiçbir engel ile karşılaşmaması için her konuda olduğu gibi bu blokların kaldırılması içinde Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Şakir Erol Kaymakam/Belediye Başkanı Sayın Emin Bağlı ile her görüştüğünde kaldırılması için talepte bulunmuştur.

Sayın Kaymakamımıza bu denli önemli bir konuyu gündemine alarak gerçekleştirdiği için teşekkür ediyoruz. İlçemiz adına mutluluk duyulacak önemsenecek bir karardır.

Baykan’da Beton bloklar kaldırıldı.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
35 yaş üstü kadınlar dikkat
35 yaş üstü kadınlar dikkat
Terör mağduru çocuklara İstanbul turu
Terör mağduru çocuklara İstanbul turu