ASKF, Aksoy ve Cevheri’den Turan’a tebrik

ASKF Şanlıurfa İl Başkanlığı, Ak Parti Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, güreşte Avrupa 7’si olan İslam Turan’ı ve Türkiye'de 3. olan Rıdvan Çiftçi’yi tebrik etti.

726 kez okundu.
ASKF, Aksoy ve Cevheri’den Turan’a tebrik

Eyyübiye Ak Evler Spor Salonu sporcusu İslam Turan güreşte U14 kategorisinde Türkiye Şampiyonu olmuştu. Türkiye şampiyonu olan İslam Turan 28-30 Mayıs tarihlerinde Bulgaristan'ın Sofya kentinde düzenlenen U14 Avrupa Güreş şampiyonasına katılmaya hak kazanmıştı.

U14 Avrupa Güreş şampiyonasında üstün bir performans sergileyen İslam Turan Avrupa 7'si olarak Şanlıurfa'nın göğsünü kabartmıştı.

U14 Avrupa Güreş şampiyonasında 7.olan İslam Turan'ı ASKF Şanlıurfa İl Başkanlığı, Ak Parti Milletvekili Mehmet Ali Cevheri ve Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy güreşte Avrupa 7’si olan İslam Turan’ı ve Türkiye'de 3. olan Rıdvan Çiftçi’yi tebrik etti.

ASKF binasında yapılan tebrik törenine birçok isim katıldı. ASKF İl Başkanı Adnan Yükselir, Ak Parti Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, Bozova Belediye Başkanı Suphi Aksoy, ASKF Genel Sekreteri Murat Basyan, ASKF Başkan Vekili Sait Akdağ, Ruha Haber Ajansı Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Dodanlı ile Süleyman Turan hazır bulundu.

 

 

 

ASKF Aksoy ve Cevheri’den Turan’a tebrik
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kırmızı bültenle aranan terörist sınırda yakalandı
Kırmızı bültenle aranan terörist sınırda yakalandı
Usluer:
Usluer: "Kurtuluş reçetesi Atatürk'ün iktisat politikasıdır"