Başkan Ekinciden Koronavirüs' Denetimi

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, şehir merkezinde maske ve sosyal mesafe denetimi yaptı. Başkan Ekinci denetimler sırasında esnaflara maske dağıttı.Basına açıklamada bulunan Başkan Ekinci, "Bugünkü amacımız, vatandaşa ceza yazmak değil. Bizim amacımız, farkındalık oluşturmak" dedi.

Başkan Ekinciden Koronavirüs' Denetimi
Başkan Ekinciden Koronavirüs' Denetimi Editör
Bu içerik 1324 kez okundu.

Türkiye genelinde bugün gerçekleştirilen denetimler kapsamında,Viranşehir 'de  ekipler sahaya indi.  Viranşehir belediye başkanı  Salih Ekinci, belediye başkan yardımcısı Ragıp Yıldırım ve zabıta ekipleri farkındalık oluşturmak amacıyla denetimlere katıldı.Dört ana cadde ve  alışverişin yoğun yapıldığı alanlarda denetim yapan  Başkan Ekinci, kurallara uyulması konusunda vatandaşı ve esnafı uyardı.

Başkan Ekinci, "81 ilimizde eş zamanlı olarak  başkan yardımcımızla birlikte   maske ve sosyal mesafe denetimi yaptık. Yapılan denetimler hayatımızın her alanını kapsayacak alanlarda yapılıyor. Tüm ekiplerimiz sahada denetleme yapıyor. Bugünkü amacımız vatandaşa ceza yazmak değil. Bizim amacımız farkındalık oluşturmak. Vatandaşlarımız maske takmalı ve sosyal mesafe kurallarına uymalıdır. Vatandaşlarımızın bir kısmı kurallara uymadığı zaman risk ortaya çıkıyor. onun için bugün vatandaşlarımıza hem maske dağıtımı yaptık hemde  kurallara uymaları için tavsiyelerde bulunduk  inşallah hep beraber  bu pandemiden kurtuluruz." diye konuştu.

Başkan Ekinciden Koronavirüs Denetimi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Karadeniz sağanak yağış altında
Doğu Karadeniz sağanak yağış altında
Kumluca'da 60 hektarlık alan kül oldu
Kumluca'da 60 hektarlık alan kül oldu