Viranşehir’de Koronavirüs' Denetimi

Şanlıurfa-Viranşehir İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı’da Koronavüris Denetimi

Viranşehir’de Koronavirüs' Denetimi
Viranşehir’de Koronavirüs' Denetimi Editör
Bu içerik 1385 kez okundu.

Viranşehir  Belediye başkanı Salih Ekinci ve İlçe  kaymakamı, Ömer Dereci Türkiye  genelinde eş zamanlı olarak ikincisini gerçekleştirilen korona virüsü denetimleri kapsamında sahaya inerek denetime çıktı.

Viranşehir ilçe Kaymakamı Ömer  Dereci , Belediye Başkanı Salih Ekinci,  ilçe Emniyet Müdürü  kılıç Aslan  ile birlikte içişler bakanlığın tarafından ikincisi gerçekleştirilen koronavirüsü denetimleri nedeniyle yapılan çalışmalara katıldı.

Zabıta, emniyet, jandarma, ilçe tarım ve ilçe sağlık müdürlüğü ekipleri, sabahın erken saatlerinden itibaren başlayan denetimlerde; hijyen, maske ve sosyal mesafe kurallarına ilişkin denetimler yaptı. Denetimlerde vatandaşlar, kurallara uyulması konusunda uyarıldı.

Kaymakam Dereci ve Belediye Başkanı  Ekinci de , pazar esnafları ve vatandaşlarla sosyal mesafe kurallarına göre sohbet ederek, kurallara uymanın önemine dikkat çekti.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, "Bu illeti hep birlikte kurallara riayet ederek yeneceğiz" dedi ve konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Bugün vatandaşımıza konunun önemini bir kez daha anlatıp, farkındalık oluşturmaya çalıştık. Her bir vatandaşımızın maske ve sosyal mesafe kurallarına uymasını istiyoruz; çünkü bir kesim kurallara uymadığı zaman risk ortaya çıkıyor. Hepimiz tedbirlerimizi en üst seviyede almaya devam edersek, koronavirüsle mücadelede o denli başarılı oluruz

 

Viranşehir’de Koronavirüs Denetimi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halfeti’de tur teknesi battı
Halfeti’de tur teknesi battı
Osman Baydemir hakkında kırmızı bülten talebi
Osman Baydemir hakkında kırmızı bülten talebi