Fatih Portakal görevini bıraktı

ANKARA - FOX TV, ana haber bülteni sunan Fatih Portakal’ın görevi bırakma kararı aldığını açıkladı. Fatih Portakal ise, “Kendi tercihimle ayrılmaya karar verdim” dedi.

Fatih Portakal görevini bıraktı
Fatih Portakal görevini bıraktı Editör
Bu içerik 239 kez okundu.

FOX TV, ana haber bültenini sunan Fatih Portakal’ın görevi bırakma kararı aldığını duyurdu. Kanalın Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Fatih Portakal görevi süresince FOX'un en önemli değerlerinden biri olmuştur. Aldığı karara saygı duymakla birlikte çok sevdiğimiz bir çalışma arkadaşımıza veda ediyor olmaktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz” denildi.
 
PORTAKAL: AYRILMAYA BEN KARAR VERDİM 
 

FOX TV’den sonra bir açıklama da Fatih Portakal’dan geldi. Fatih Portakal, sosyal medya hesabından “Siz veda ederken, çalıştığınız kurumun hakkınızda bu cümleleri kurması her çalışana nasip olmaz. Teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Portakal, şunları da ekledi: “10 yıldır gurur duyarak çalışıp, birlikte keyifle yol aldığım @foxhaber’den kendi tercihimle ayrılmaya karar verdim. Sadece, 'Ne yapmak istiyorum?' sorusunun cevabını aradım. İçsel devrime ihtiyacım vardı. Kariyer, tanınmışlık, kazanç vazgeçilebilecek şeylerdi.” 

 

(MA)

Fatih Portakal görevini bıraktı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğu Karadeniz sağanak yağış altında
Doğu Karadeniz sağanak yağış altında
Kumluca'da 60 hektarlık alan kül oldu
Kumluca'da 60 hektarlık alan kül oldu