Amedspor’da forvet hattına takviye

TFF 2. Lig Beyaz Grup ekibi Amedspor, Viranşehirli gurbetçi futbolcu Mesut Can’ı kadrosuna kattı.

252 kez okundu.
Amedspor’da forvet hattına takviye

Amed Sportif Faaliyetler, forvet arkası ve sağ-sol kanat mevkilerinde oynayabilen Viranşehirli gurbetçi futbolcu Mesut Can’ı kadrosuna kattı. Kulüpten yapılan açıklama şöyle; Futbol A Takımımızın transfer çalışmaları sürüyor. Yürütülen çalışmalar neticesinde Norveç’in 2. Lig takımı Ullensaker/Kisa’da oynayan gurbetçi futbolcu Mesut Can ile sözleşme imzalandı. Norveç’in Grüner takımı altyapısında yetişen Mesut, kariyerinde Norveç 1. Ligi’nde Grorud IL ve Norveç 2. Ligi’nde Ullensaker/Kisa takımlarında oynadı. Kulüp tesislerimizde düzenlenen imza törenine 29 yaşındaki tecrübeli oyuncunun yanı sıra Kulüp Başkanımız Vechettin Alsaç ve As Başkanımız İhsan Avcı katılmıştır. Mesut Can’a hoş geldin diyor, şanlı formamız altında başarılar diliyoruz. Oyuncumuza ve camiamıza hayırlı olmasını dileriz.”

AMEDSPOR’DAN  AÇIKLAMA :

Mesut Can Amedspor’da

Kulübümüz, forvet arkası ve sağ-sol kanat mevkilerinde oynayabilen Viranşehirli gurbetçi futbolcu Mesut Can’ı kadrosuna kattı.

Futbol A Takımımızın transfer çalışmaları sürüyor. Yürütülen çalışmalar neticesinde Norveç’in 2. Lig takımı Ullensaker/Kisa’da oynayan gurbetçi futbolcu Mesut Can ile sözleşme imzalandı.

Norveç’in Grüner takımı altyapısında yetişen Mesut, kariyerinde Norveç 1. Ligi’nde Grorud IL ve Norveç 2. Ligi’nde Ullensaker/Kisa takımlarında oynadı.

Kulüp tesislerimizde düzenlenen imza törenine 29 yaşındaki tecrübeli oyuncunun yanı sıra Kulüp Başkanımız Vechettin Alsaç ve As Başkanımız İhsan Avcı katılmıştır.

Mesut Can’a hoş geldin diyor, şanlı formamız altında başarılar diliyoruz.

Oyuncumuza ve camiamıza hayırlı olmasını dileriz.

Amedspor Kulübü

Amedspor’da forvet hattına takviye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Meclis’e 25 yeni fezleke
Meclis’e 25 yeni fezleke
Bitlis’te 3.5 büyüklüğünde deprem
Bitlis’te 3.5 büyüklüğünde deprem