isteyin, Viranşehir Belediyesi Yapsın

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, müjdeleri peş peşe vermeye devam ediyor.

1203 kez okundu.
isteyin, Viranşehir Belediyesi Yapsın

Daha önce Bin 500 kişilik Kapalı Spor Salonu, Millet Bahçesi, Gençlik Merkezi ve şimdi de tam donanımlı spor kompleksi müjdesi veren Başkan Ekinci, hizmet Müjdelerinin devam edeceğini söyledi.


Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, son olarak ilçenin Şırnak mahallesinde tam donamlı İçerisinde yarı olimpik yüzme havuzunun da bulunacağı bir spor kompleksi yapılacağının müjdesini verdi.


Viranşehir'e yatırımların devam edeceğini ifade eden Başkan Ekinci, son model kompleks projesi için Çevre ve şehircilik Bakanlığı tarafından 1774 ada 1 nolu parsel üzerinde yapılacak kompleksin yer tahsisi yapıldığını ifade etti.
Başkan Ekinci "Gençlik ve Spor Bakanlığı nezdinde yaptığımız girişimler sonucunda yarı olimpik yüzme havuzu projemize, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız tarafından yer tahsisi yapıldı. Yapımına başlayacağımız Yarı Olimpik Yüzme Havuzu Projesi, geleceğimizin teminatı genç kardeşlerimize ve ilçemize hayırlı, uğurlu olsun.

Projemize desteklerinden dolayı Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum’a, Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Spor Toto Teşkilat Başkanımız Sayın Bünyamin Bozgeyik’e ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum." dedi

isteyin Viranşehir Belediyesi Yapsın
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Anket sonuçları açıklandı! Sokağa çıkma yasağı gelecek mi?
Anket sonuçları açıklandı! Sokağa çıkma yasağı gelecek mi?
Ölüm kavşağında yine kaza: Halk otobüsü kadına çarptı
Ölüm kavşağında yine kaza: Halk otobüsü kadına çarptı