Hızmalı'da yine intihar girişimi-(VİDEO)

Şanlıurfa'nın Haliliye İlçesine bağlı Hızmalı mahallesi'nde bulunan Hızmalı Köprüsüne çıkan ve ismi öğrenilemeyen bir erkek henüz bilinmeyen bir nedenle kendisini köprüde intihar girişiminde bulundu.

475 kez okundu.
Hızmalı'da yine intihar girişimi-(VİDEO)

Şanlıurfa'nın Haliliye İlçesine bağlı Hızmalı mahallesi'nde bulunan Hızmalı Köprüsüne çıkan ve ismi öğrenilemeyen bir erkek henüz bilinmeyen bir nedenle kendisini köprüde intihar girişiminde bulundu.Çevredekilerin Haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri ilk müdahaleyi olay yerinde yapılan yaralıyı Ambulansla hastaneye kaldırdı.

Tarihi Hızmalı köprüsünde 25 - 30 yaşlarında bir genç korkuluklara oturarak intihar girişiminde bulundu. Çevredeki vatandaşların olayı fark ederek polisi aramalarının ardından köprü giriş çıkışlara kapatıldı ve kanal zemininde hava yastığı şişirildi. Polisin ikna çabaları sonucu intihar girişiminden vazgeçen gencin iddiaya göre ailevi sorunlar yaşadığı öğrenildi. Genncin intihar girişiminin ardından herhangi bir sağlık sorununun olup olmadığının anlaşılması için gözetim altında tutuldu.

Hızmalı'da yine intihar girişimi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıllık enflasyon yüzde 14’ü geçti
Yıllık enflasyon yüzde 14’ü geçti
Siirt-Bitlis yolu depremden ulaşıma kapandı
Siirt-Bitlis yolu depremden ulaşıma kapandı