Başkan Baydilli'den Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Karaköprü Başkanı Metin Baydilli, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

1010 kez okundu.
Başkan Baydilli'den Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli Cumhuriyet'in kuruluşunun 97. yıl dönümü nedeniyel bir kutlama mesajı yayınladı. Başkan Baydilli mesajında Cumhuriyet’in tarihimizde yeniden bir diriliş olduğunu belirtirken şu ifadelere yer verdi:

“29 Ekim 1923’te tarihi zaferler kazanılarak ilan edilen Cumhuriyet’in 97. yıl dönümünü kutluyoruz. Aziz milletimizin ortak iradesi ve büyük bir iman gücü ile mücadele ederek kazandığı bir bağımsızlık ve özgürlük zaferi olan Cumhuriyet  atalarımızın bize bıraktığı en değerli miras ve emanettir. Milletimiz bu emaneti her defasında canı pahasına korumayı bildi, Allah'ın izniyle ilelebet korumaya devam edecektir. İnşallah milletimizin birlik ve bütünlüğü karşısında hiçbir hain emel ve hiçbir bölücü güç Cumhuriyetimize zarar veremeyecek, milletin güçlü iradesi karşısında tutunamayacaktır. Biz birlik ve beraberlik içerisinde yaşadığımız sürece fiili, siyasi veya ekonomik saldırılar ülkemize zarar veremez, milletimizi yıldıramaz.

Bu duygu ve düşüncelerle vatanı için çekinmeden canını feda etmiş tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, kahraman gazilerimize saygılarımı sunuyorum. Tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Başkan Baydilli'den Cumhuriyet Bayramı Mesajı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sağlık Bakanı Koca’dan aşı açıklaması
Sağlık Bakanı Koca’dan aşı açıklaması
Sokağa çıkma yasakları başladı
Sokağa çıkma yasakları başladı