DEVA Partisi Şanlıurfa Kongresini gerçekleştiriyor

DEVA Partisi Şanlıurfa 1. Olağan Genel Kurulu Genel Başkan Ali Babacan’ın katılımıyla gerçekleştiriliyor.

406 kez okundu.
DEVA Partisi Şanlıurfa Kongresini gerçekleştiriyor

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Şanlıurfa İl 1’nci Olağan Kongresi gerçekleştiriliyor.

9 Mart’ta Türkiye Dışişleri ve Ekonomi Bakanlığı yapmış olan Ali Babacan tarafından kurulan DEVA Partisi 1’nci Olağan Kongresini gerçekleştirmeye devam ediyor. Kongre programı dahilinde Şanlıurfa'da Şehitlik Çamlık'taki toplantı salonunda DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av.Ahmet Tüysüz başkanlığında gerçekleşen kongreye,DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, DEVA Partisi Kurucular Kurulu Üyeleri, Genel Başkan Yardımcıları ve çok sayıda partili katıldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında maske mesafe ve hijyen kurallarına uyularak Şanlıurfa İl 1’nci Olağan Kongresi saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlatıldı. Ardından partinin kurulma amacı sunucu tarafından okundu. Faaliyet raporlarının sunulmasından sonra kongreye katılamadığı için gönderilen mesajlar divan tarafından okundu. 

TÜYSÜZ: URFA'NIN EN BÜYÜK SORUNU DEDAŞ'TIR 

Kongrede ilk olarak konuşan Şanlıurfa İl Başkanı Av.Ahmet Tüysüz, İzmir'de yaşanan depremden dolayı can ve mal kaybına neden olan deprem için ölenlere Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve yaralılara acil şifa dileklerinde bulundu. Partinin Şanlıurfa'daki sorunlarını dile getiren ve yeni dönemde nasıl bir çalışma izleyeceği hakkında bilgi veren Tüysüz,'Şanlıurfa'nın en büyük probleminin elektrik sorunu DEDAŞ sorunu ve mevsimlik tarım işçiliği olduğunu belirten Tüysüz bunların çözümü için parti olarak ellerinden geleni yapaacaklarının söyledi.''

DEVA Partisi Şanlıurfa Kongresini gerçekleştiriyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Yıllık enflasyon yüzde 14’ü geçti
Yıllık enflasyon yüzde 14’ü geçti
Siirt-Bitlis yolu depremden ulaşıma kapandı
Siirt-Bitlis yolu depremden ulaşıma kapandı